Darbo grupė sunkių ligų sąrašui dėl II pensijų pakopos

2025 m. rugsėjo 4 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. V-792 „Dėl darbo grupės sudarymo“ sudaryta darbo grupė, kuriai pavesta iki 2025 m. lapkričio 1 d. parengti sunkių ligų sąrašą, kuriomis sergantys asmenys turėtų galimybes pasitraukti iš dalyvavimo II pakopos pensijų  kaupime, nes jis dėl ligos tampa itin apsunkintas ar betikslis.

Darbo grupės ataskaitą ir sunkių ligų sąrašą rasite ČIA.

Mums svarbi jūsų nuomonė.

Čia galite pateikti pasiūlymus dėl darbo grupių/ komisijų veiklos gerinimo.

Teikti pasiūlymą