Apie ministeriją

Mielieji,

Sveikiname Jus, užsukusius į virtualius Sveikatos apsaugos ministerijos namus. Labai tikiuosi, kad Jūs čia rasite visą reikalingą informaciją. Be to, atkreipkite dėmesį į naudingus patarimus sveikatai, išsakykite savo nuomonę apklausoje, pasidomėkite patarimais, kaip išvengti gripo – turime išties platų spektrą aktualios informacijos, ji Jums padės geriau pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata!

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį į nemokamą Sveikatos apsaugos ministerijos numerį. Surinkę +370 800 66 004, Jūs galėsite gauti atsakymus į dominančius klausimus – arba pasidalinti informacija su mumis, pavyzdžiui, apie užfiksuotus korupcijos atvejus, apie netinkamą sveikatos priežiūros įstaigų darbą.

Apskritai, tiek mes, tiek visas ministerijos kolektyvas laukiame Jūsų nuomonių ir idėjų – jomis galite pasidalinti tiek rašydami bendruoju ministerijos paštu [email protected], tiek ministerijos vadovybei, kurios kontaktus rasite paspaudę šią nuorodą.

Mūsų, sveikatos apsaugos sistemos darbuotojų, ir Jūsų, gerbiamieji, laukia bendras iššūkis: padaryti taip, kad sveikatos apsauga Lietuvoje veiktų sklandžiai. Tam reikia ir priimti naujus sprendimus, ir atstatyti ankstesnius, pasiteisinusius, elementus.

Tačiau ko reikia labiausiai – tai ryžto keistis ir žinių, kaip permainas įgyvendinti. Tuo tikslu subūrėme profesionalią komandą ir su Jūsų pasitikėjimu mes kursime pažangiausią Lietuvos sveikatos apsaugos sistemą!


Pagarbiai ir su geriausiais sveikatos linkėjimais
SAM_logo_mėlynas_horizontalus_žalios_raidės_mažas.png

Atnaujinimo data: 2024-03-26