BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


header image

Pagalba sau

Pagalba sau – tai svetainė, kurioje vienoje vietoje galima rasti aktualią ir patikimą informaciją apie emocinę sveikatą bei prieinamą psichologinę pagalbą, pritaikytą COVID-19 pandemijos poreikiams. Ekstremalioji situacija ypatingai paveikė visuomenės psichikos būseną, todėl pasirūpinti savo emocine sveikata svarbu kaip niekad.

Psichikos sveikatos sunkumai skiltyje galite rasti visą informaciją apie psichologinius sutrikimus - simptomus, kaip atpažinti, dėl kokių priežasčių atsiranda šie sutrikimai, kaip padėti sau ir savo artimajam.

Pažink save skiltyje galite rasti savigalbos programėles  Ramu, Midletic ir Pagalba Sau bei įvairius testus:

✓ Geros savijautos                                        ✓ Nerimo                                                      ✓ Nemigos

✓ Depresijos                                                  ✓ Pogimdyvinės depresijos                         ✓ Valgymo sutrikimų

✓ Priklausomybės nuo alkoholio                 ✓ Priklausomybės nuo rūkymo                  ✓ Priklausomybės nuo lošimo

✓ Priklausomybės nuo interneto                 ✓ Priklausomybės nuo video žaidimų

 

Gauk pagalbą skiltyje galite rasti visą informaciją apie skirtingas psichologinės pagalbos galimybes

COVID-19 skiltyje raste patarimus vaikams, jaunimui, suaugusiems bei senkorams kaip įveikti emocinius sunkumus šiuo sunkiu laikotarpiu. Taip pat rasite patarimus medicinos ir socialiniams darbuotojams, visiems dirbantiems kontaktinį darbą, mokytojams, psichikos sveikatos specialistams ir įvairių organizacijų vadovams.

 

Projektą įgyvendina Sveikatos apsaugos ministerija, bendradarbiaudama su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei savo sričių ekspertais.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-01-18