BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


header image

Projekto „Sveikatos priežiūros paslaugų teikimo mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose gerinimas Lazdijų rajono, Druskininkų, Alytaus rajono ir Kalvarijos savivaldybėse“ įgyvendinimo pradžios konferencija

2015 m. gegužės 26 d. įvyko projekto „Sveikatos priežiūros paslaugų teikimo mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose gerinimas Lazdijų rajono, Druskininkų, Alytaus rajono ir Kalvarijos savivaldybėse“ įgyvendinimo pradžios konferencija. Renginio metu dalyviai buvo supažindinti su visuomenės sveikatos stiprinimo aktualijomis Druskininkų savivaldybėje, visuomenės sveikatos priežiūros iššūkiais ir galimybėmis Alytaus rajono savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklose, visuomenės sveikatos priežiūros veikla Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo įstaigose. Taip pat buvo skaitytas pranešimas „Projekto "Sveikatos priežiūros paslaugų teikimo mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose gerinimas Lazdijų rajono, Druskininkų, Alytaus rajono ir Kalvarijos savivaldybėse" poreikis, aktualumas ir nauda“.

Projektas apima veiklas, susijusias su sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tobulinimu Lazdijų rajono, Druskininkų, Alytaus rajono bei Kalvarijos savivaldybių teritorijoje. Numatomu įgyvendinti projektu yra siekiama padidinti sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą, pritaikant bei įrengiant sveikatos kabinetus įvardintų savivaldybių teritorijoje. Bendras numatomų pritaikyti ir įrengti sveikatos kabinetų skaičius – 35 kabinetai, iš jų paprastojo remonto darbai yra numatyti 26 kabinetuose. Visas į projektą įtrauktas įstaigas yra numatyta aprūpinti pagrindinėmis priemonėmis.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-26