BDAR
Close

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


header image

Pasirašyta projekto „Sveikatos priežiūros paslaugų teikimo Tauragės, Pagėgių ir Plungės rajonų mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose gerinimas“ įgyvendinimo sutartis

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad 2015 m. balandžio 9 d. pasirašyta projekto „Sveikatos priežiūros paslaugų teikimo Tauragės, Pagėgių ir Plungės rajonų mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose gerinimas“ įgyvendinimo sutartis.

Projekto kodas – NOR-LT11-SAM-01-K-02-005

Projekto vykdytojas – Tauragės rajono savivaldybės administracija

Projekto partneriai – Pagėgių savivaldybės administracija, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Projekto įgyvendinimui numatoma skirti 248 842,66 Eur

Projekto įgyvendinimo metu įsigytos modernios vaizdinės priemonės padės patraukliau pateikti dėstomą informacija, o vaikams – lengviau ją įsisavinti. Sveikatos ugdymas ir sveikos gyvensenos mokymas, pasitelkiant projekto metu įsigytas priemones, turės didžiulę reikšmę vaikų ateičiai, kadangi ugdys fizinę, protinę, dvasinę ir socialinę vaikų sveikatą. Sveikatos priežiūros specialistų darbas su vaikais ir jaunimu sumažins rūkalų, narkotinių medžiagų ir alkoholio vartojimą. Įsigijus naujas priemones bus organizuojama daugiau ir įtaigesnių užsiėmimų pagal amžiaus grupes, tai skatins sveikesnį gyvenimo būdą ir ateityje mažiau susirgimų įvairiomis ligomis. Projektas padės pilnai įrengti 39 sveikatos priežiūros kabinetus (20 pavaldžių Tauragės rajono savivaldybei, 12 – Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui ir 7 – Pagėgių savivaldybei).

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-26