BDAR

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


header image

Norvegijos patirtis nustatant ir mažinant sveikatos netolygumus

2015 m. balandžio 29-30 d. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Higienos instituto ir Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai vyko į Norvegiją susipažinti su sveikatos netolygumų stebėjimo ir mažinimo patirtimi. Vizitas organizuotas įgyvendinant 2009–2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo programos Nr. LT11 ,,Visuomenės sveikatai skirtos iniciatyvos“ (toliau – Programa) projektą ,,Sveikatos netolygumų nustatymo ir mažinimo gebėjimų stiprinimo modelio sukūrimas“ (toliau – Projektas).

Balandžio 29 d. Lilehameryje įvykusios Pasaulio sveikatos organizacijos iniciatyvos ,,Sveiki miestai” Norvegijos tinklo konferencijos „Nuo žinių prie veiksmų“ ir susitikimo su Norvegijos visuomenės sveikatos instituto atstovais metu buvo susipažinta su Norvegijos patirtimi sveikatos netolygumų stebėjimo ir mažinimo srityje, įvertinta kaip ją galima būtų pritaikyti įgyvendinant Projektą.

Norvegijos visuomenės sveikatos institute įvykusio susitikimo / diskusijos metu Norvegijos visuomenės sveikatos instituto bei NOVA tyrimų centro atstovai pristatė:

Konferencijos bei susitikimo metu taip pat buvo pristatyta Sveikatos apsaugos ministerijos įgyvendinama Programa, jos aktualijos, planuojami pasiekti rezultatai bei Lietuvos politika ir geroji patirtis sveikatos netolygumų stebėjimo ir mažinimo srityje.

Vizito metu užmegzti kontaktai ir aptartos galimos tolimesnio bendradarbiavimo perspektyvos sudarys sąlygas konsultuotis su Norvegijos specialistais ne tik sveikatos netolygumų stebėjimo ir mažinimo srityje, bet ir įgyvendinant kitus Programos projektus.

Šį veikla finansuota Programos Dvišalio bendradarbiavimo fondo lėšomis, siekiant skatinti Lietuvos ir Norvegijos dvišalį bendradarbiavimą Programos srityje.

Lilehameryje įvykusios Pasaulio sveikatos organizacijos iniciatyvos ,,Sveiki miestai” Norvegijos tinklo konferencijos „Nuo žinių prie veiksmų“ ir susitikimo / diskusijos Norvegijos visuomenės sveikatos institute akimirkos:

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-26