copyright

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Skirtas Programos Dvišalio bendradarbiavimo fondo finansavimas Alytaus miesto, Pasvalio rajono ir Plungės rajono savivaldybių administracijų veikloms

2015 m. kovo 16 d. pasibaigus 2009–2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo programos Nr. LT11 ,,Visuomenės sveikatai skirtos iniciatyvos” (toliau – Programa) Dvišalio bendradarbiavimo fondo A priemonės kvietimui teikti paraiškas, buvo gautos trys paraiškos dvišalio bendradarbiavimo su Norvegija veikloms vykdyti. 2015 m. kovo 23 d. posėdyje Programos Dvišalio fondo paraiškų atrankos komitetas įvertino gautas paraiškas dėl tikslingumo finansuoti, pritarė visų trijų paraiškų veikloms ir nutarė skirti finansavimą šių veiklų vykdymui:

1. Alytaus miesto savivaldybės administracijos veiklai „Visuomenės sveikatai skirtos iniciatyvos Alytuje“. Numatytas Alytaus miesto savivaldybės administracijos (2 asm.), visuomenės sveikatos biuro (1 asm.), Alytaus poliklinikos (1 asm.) atstovų vizitas 2015 m. balandžio mėn. į Lyngdal savivaldybę, siekiant užmegzti kontaktus, susipažinti su jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo patirtimi ir pasiruošti teikti paraišką dėl jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelio įdiegimo.

2. Plungės rajono savivaldybės administracijos veiklai „Pažintinis 3 asmenų vizitas į Norvegiją į Bjerkreim savivaldybę“. Numatytas trijų asmenų vizitas 2015 m. gegužės mėn. į Bjerkreim savivaldybę, siekiant užmegzti kontaktus su Norvegijos partneriais, susipažinti su jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo patirtimi ir pasiruošti teikti paraišką dėl Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelio įdiegimo. Vykdant veiklą numatyti susitikimai ir diskusijos Bjerkreim, Egersund, Time (Bryne) savivaldybėse, Sveikatos centre, Psichikos sveikatos centre, šeimos klinikoje, sporto komplekse, Vikesa mokykloje ir kt.

3. Pasvalio rajono savivaldybės veiklai „Partnerių paieškos renginys – vizitas į Norvegijos Karalystę, Drangedalo komuną“. Numatytas Pasvalio rajono savivaldybės administracijos (3 asm.) ir sveikatos priežiūros specialistų (3 asm.) vizitas 2015 m. birželio mėn. į Drangedalo savivaldybę. Vizito metu planuojama susitikti su Drangedalo politikais bei savivaldybės atstovais, atsakingais už sveikatos priežiūrą, apsilankyti įstaigose, teikiančiose sveikatos priežiūros paslaugas, ypač atkreipiant dėmesį į paslaugų teikimo organizavimą jaunimui, ir pasiruošti teikti paraišką dėl jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelio įdiegimo.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-26