BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Dėl sąskaitų, už receptinius vaistus, išduotus vaistinėse iš Ukrainos dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų pasitraukusiems žmonėms pagal popierinius receptus, pateikimo

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad juridinis asmuo, turintis vaistinės veiklos licenciją, (toliau –vaistinė) vadovaujantis Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2022 m. kovo 1 d. įsakymu Nr. 1V-149 „Dėl užsieniečių, pasitraukusių iš Ukrainos dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje, asmens sveikatos priežiūros paslaugų užtikrinimo ir receptinių vaistinių preparatų jiems išrašymo ir išdavimo nepaprastosios padėties galiojimo laikotarpiu“ (toliau  ̶ VRM įsakymas Nr. 1V-149) iki mėnesio, einančio po ataskaitinio mėnesio, 10 dienos Sveikatos apsaugos ministerijai turi pateikti sąskaitą, jeigu per ataskaitinį mėnesį pardavė receptinius vaistus užsieniečiams, pasitraukusiems iš Ukrainos dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje (toliau – užsienietis) pagal popierinius (2 formos ir 3 formos (išimties atvejams)) receptus. Minėtas sąskaitos turi būti teikiamos elektroniniu paštu [email protected].

Minėtoje sąskaitoje turi būti nurodyta užsieniečiams išduotų, vadovaujantis  VRM įsakymu Nr. 1V-49, receptinių vaistinių preparatų, išduotų pagal popierinius 2 formos ir 3 formos (išimties atvejams) receptus, faktinių kainų suma. Sąskaitų už parduotus užsieniečiams receptinius vaistus pagal elektroninius receptus pateikti nereikia, nes bus apmokama pagal Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos duomenis.

Sveikatos apsaugos ministerija vaistinėms lėšas už užsieniečiams, pasitraukusiems iš Ukrainos dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje, parduotus receptinius vaistus perves ne vėliau kaip per 30 dienų nuo valstybės biudžeto lėšų gavimo dienos.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-24