BDAR
Close

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Naujienos

JA NFP4Health 2024 m. vasario 9 d. (11.00-13.00), bendradarbiaujant su Italijos nacionaliniu visuomenės sveikatos institutu, kuris yra Bendrų veiksmų dėl širdies ir kraujagyslių ligų ir diabeto koordinatorius (JACARDI), organizuoja internetinį seminarą apie sinerginius veiksmus su JA JACARDI.
Susitikimo tikslas – sutelkti dėmesį į 5 darbo paketą (WP5) dėl metodinės sistemos konteksto analizės su valstybėmis narėmis. Šis susitikimas bus puiki proga sulaukti atsiliepimų ir pasiūlymų bei susivienyti siekiant bendrų tikslų.

Daugiau informacijos rasite JA JACARDI naujienlaiškyje.
 
Prašome registruotis užpildant šią FORMĄ iki 2024 m. vasario 8 d.


Kviečiame visus susipažinti su JA ImpleMENTAL naujienlaiškiu


Kviečiame susipažinti su Europos sveikatos ir skaitmeninės ekonomikos vykdomosios įstaigos (HaDEA) atnaujinta informacija apie EU4Health darbo programą ir renginius sveikatos srityje.

Daugiau informacijos ČIA


Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija 2024 m. sausio 11 d. organizuoja nuotolinį susitikimą, siekdama aptarti Lietuvos institucijų dalyvavimą ES Sveikatos programos projekte, skirtame užkrečiamųjų ligų stebėsenos gerinimui.

Susitikimo metu Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija, Higienos institutas, Ekstremaliųjų sveikatai situacijų centras pristatys pranešimus apie įgyvendinamus projektus, kurie siejasi su užkrečiamųjų ligų stebėsenos tematika bei aptars problemas, kurias reiktų išspręsti.

Susitikimo darbotvarkę rasite ČIA


Kviečiame 2023 m. gruodžio 12 d. 14.30 val. prisijungti prie informacinės sesijos „2024 m. veiklos dotacijos“.
Šią informacinę sesiją organizuoja Europos sveikatos ir skaitmeninių technologijų vykdomoji įstaiga (HaDEA), siekdama pristatyti paraiškų dėl dotacijų veiklai teikimo tvarką pagal naujai paskelbtą kvietimą teikti paraiškas.
Renginio darbotvarkę rasite ČIA
Registracija pagal nuorodą ČIA
Užsiregistravę gausite kalendoriaus kvietimą iš Webex. Prisegkite jį savo kalendoriuje ir grįžkite prie jo internetinio seminaro dieną.
Šis seminaras vyks nuotoliniu būdu ir anglų kalba.
Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su [email protected]


Kviečiame susipažinti su Europos sveikatos ir skaitmeninės ekonomikos vykdomosios įstaigos (HaDEA) siunčiama atnaujinta informacija apie skelbiamus atvirus kvietimus pagal 2023 metų EU4Health darbo programą ir renginius sveikatos srityje.

Daugiau informacijos ČIA


Kviečiame susipažinti su Europos sveikatos ir skaitmeninės ekonomikos vykdomosios įstaigos (HaDEA) siunčiama atnaujinta informacija apie skelbiamus atvirus kvietimus pagal 2023 metų EU4Health darbo programą ir renginius sveikatos srityje.

Daugiau informacijos ČIA


Maloniai kviečiame visus susipažinti su Europos sveikatos ir skaitmeninės ekonomikos vykdomosios įstaigos (HaDEA) siunčiama informacija apie skelbiamus atvirus kvietimus pagal 2023 metų EU4Health darbo programą ir renginius sveikatos srityje.

Daugiau informacijos ČIA


Europos Komisija kviečia nominuoti kompetentingas institucijas dalyvauti ES Sveikatos programos EU4HEALTH bendrųjų veiksmų ir tiesioginio finansavimo (Direct Grant) projektuose:

Kvietimas
I priedas – Bendrųjų veiksmų sąrašas;
II priedas – Tiesioginių dotacijų sąrašas;
III priedas – Tinkamumo kriterijai;

KONTAKTINIS ASMUO:
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos                                                     
Visuomenės sveikatos departamento
Sveikatos stiprinimo skyriaus patarėja
ES Sveikatos programos EU4HEALTH nacionalinis koordinatorius
Audronė Astrauskienė
tel. +370 5 219 3349
el.p. [email protected]


2023 m. birželio 15 d. Europos sveikatos ir skaitmeninės ekonomikos vykdomoji įstaiga (HaDEA) paskelbė 12 kvietimų teikti paraiškas pagal 2023 m. EU4Health darbo programą

Temų pavadinimai ir nuorodos į Finansavimo ir konkurso galimybės portalą:

Informacinė sesija būsimiems kandidatams numatoma 2023 m. birželio 30 d.
Registracija pagal nuorodą ČIA

Paraiškų pateikimo terminas baigiasi 2023 m. spalio 17 d. 17:00 (CET)


2023 m. liepos 11 d. organuzuojami JA NFP4Health mokymai internetu „Kaip parengti sėkmingą EU4Health pasiūlymą“. Mokymai vyks nuo 11.30 iki 13.00 val.

Mokymų tikslas – visapusiškai pristatyti EU4Health šiuo metu atidarytus kvietimus, taip pat apie rengimo ir vertinimo procesą. Mokymų darbotvarkę rasite ČIA.

Norėdami užsiregistruoti, maloniai prašome užpildyti registracijos formą iki pirmadienio, liepos 10 d., 14.00 val.


Kviečiame visus susipažinti su JA ImpleMENTAL naujienlaiškiu


!!! 2023 m. birželio 20 d. Europos sveikatos ir skaitmeninės ekonomikos vykdomoji įstaiga (HaDEA) organizuoja renginį, kurio metu bus suteikta informacija apie ES programų, kurias administruoja HaDEA, finansavimą ir bendradarbiavimo tarp atskirų ES programų galimybes ir privalumus.

Renginio tikslas – reklamuoti HaDEA įgyvendinamas Europos programas, siekiant paskatinti Europos horizonto (1 grupės sveikata ir 4 klasteris Skaitmeninė pramonė ir erdvė) EU4Health ir Skaitmeninės Europos tinklų bei atitinkamų suinteresuotųjų šalių Europos lygmeniu sinerginius veiksmus ir bendradarbiavimą).
Marina Zanchi – HaDEA generalinė direktorė pristatys HaDEA vaidmenį, įgyvendinant veiksmus Europą sveikatos, maisto saugos, skaitmeninių technologijų ir tinklų, pramonės pajėgumų ir kosmoso srityse.
Renginio metu bus pristatomi  sėkmingo europinių projektų valdymo sinergijoje su kitomis programomis pavyzdžiai.

Renginio darbotvarkę rasite ČIA.

Renginys organizuojamas hibridiniu būdu.
Norėdami užsiregistruoti, maloniai prašome užpildyti registracijos formą iki 2023 m. birželio 12 d.

Daugiau informacijos teiraukitės adresu [email protected]


Pagal JA NFP4Health mokymo programą 2023 m. birželio 13 d. organizuojamas nuotolinis seminaras „NFP profilis ir organizacija – Kaip ji turėtų būti kuriama ir kaip bendradarbiauti kartu per bendruomenę“! Seminaras vyks nuo 11.30 iki 13.00 val.

Renginio darbotvarkę rasite ČIA.

Norėdami užsiregistruoti, maloniai prašome užpildyti registracijos formą iki pirmadienio, 2023 m. birželio 12 d., 13.00 val.

 

Taip pat kviečiame susipažinti su parengta ataskaita, kurioje pabrėžiami seminaro rezultatai ir rezultatai, susiję su NFP profiliu ir paslaugų organizacija.


2023 m. birželio 9 d. Europos Komisija organizuoja 2023 m. EU4Health suinteresuotųjų šalių konferenciją. Renginys vyks Briuselyje (Albert Borschette konferencijų centre – CCAB) ir nuotoliniu būdu (per WebEx).

Renginio tikslas išryškinti bei apmąstyti svarbiausius sveikatos prioritetus, strategines kryptis ir ateities darbo programas.

Konferenciją sudarys penkios temos:

  1. Sveikatos gerinimas ir stiprinimas;
  2. Žmonių apsauga;
  3. Prieigos prie vaistų ir medicinos prietaisų išplėtimas;
  4. Sveikatos priežiūros sistemų paruošimas skaitmeniniam amžiui;
  5. Sinergijos ir papildomumo tyrimas.

Renginio darbotvarkę rasite ČIA.

Norintiems dalyvauti:
• gyvai, prašome asmeniškai siųsti žinutę el. paštu [email protected], kad Jums būtų rezervuota vieta.
• nuotoliniu būdu, prašome užsiregistruoti ČIA, Jums bus atsiųsta WebEx nuoroda.

Daugiau informacijos ČIA.


Pagal JA NFP4Health mokymo programą 2023 m. gegužės 30 d. organizuojamas nuotolinis seminaras „Europos struktūriniai ir investicijų fondai – dėmesys sveikatai“! Seminaras vyks nuo 12.00 iki 13.30 val.

Seminaro metu bus siekiama apžvelgti Sanglaudos politiką, prisidedančią prie ekonominės, socialinės ir teritorinės sanglaudos Europos Sąjungoje stiprinimo, taip pat supažindinti su nauju 2021–2027 m. Europos struktūrinių ir investicijų fondų programavimo laikotarpiu. Speciali sesija bus pristatyta apie sveikatos ir socialinės globos galimybes bei bendrojo ir tiesioginio valdymo fondų sinergiją.

Renginio darbotvarkę rasite ČIA.

Norėdami užsiregistruoti, maloniai prašome užpildyti registracijos formą iki pirmadienio, 2023 m. gegužės 29 d., 13.00 val.


Pagal JA NFP4Health mokymo programą 2023 m. gegužės 16 d. organizuojamas nuotolinis seminaras „Europos teritorinio bendradarbiavimo programos – dėmesys sveikatos galimybėms“! Seminaras vyks nuo 12.00 iki 13.30 val.

Seminaro tikslas – atkreipti dėmesį į sveikatos galimybes pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo programas.

Renginio struktūra:

  • įvadas į Europos teritorinio bendradarbiavimo programas (t. y. tikslai, priemonės ir skirtumai tarp praėjusio ir naujo programavimo laikotarpių);
  • dėmesys gerajai praktikai ir finansuojamiems projektams;
  • atvira diskusija apie fondų sinergiją ir papildomumą.

Renginio darbotvarkę rasite ČIA.


„Procure4Health“ (finansuojama Europos Komisijos) – kvietimas teikti paraiškas sveikatos ir socialinės priežiūros srities Dvynių projektuose (Twinnings activities)!

Paraiškų teikimo terminas – 2023 m. gegužės 31 d.
Visą susijusią informaciją galite rasti čia. Visus iškilusius klausimus užduokite tiesiogiai „Procure4Health“ partneriams.


Komisija paskelbė interaktyvų RRF remiamų projektų žemėlapį.

Nuoroda į interaktyvų žemėlapį: Atkūrimo ir atsparumo priemonė (europa.eu)
Daugiau informacijos apie RRF: Atkūrimo ir atsparumo priemonė (europa.eu)


Europos sveikatos ir skaitmeninės ekonomikos vykdomosios įstaigos (HaDEA) svetainėje paskelbti kvietimai teikti paraiškas: https://hadea.ec.europa.eu/programmes/eu4health/call-management/tentative-calendar_en


Informuojame, kad 2023 m. kovo 30 d. prasidėjo nuotolinės konsultacijos su suinteresuotosiomis šalimis dėl EU4Health programos. Jos vyks iki gegužės 8 d.

Komisija kviečia pagrindines suinteresuotąsias šalis dalyvauti tikslinėse konsultacijose dėl dabartinių ir būsimų Sąjungos sveikatos prioritetų, strateginių krypčių ir sveikatos poreikių, į kuriuos reikia atsižvelgti įgyvendinant būsimas EU4Health metines darbo programas. Rezultatai bus naudojami konsultacijų ataskaitoje ir taip pat bus pristatyti EU4Health suinteresuotųjų šalių konferencijoje 2023 m. birželio 9 d.

Konsultacijoje galite dalyvauti paspaudę šią nuorodą (reikalingas prisijungimas prie ES).
Jei turite klausimų apie apklausą, susisiekite adresu [email protected]


Sveikatos apsaugos ministerijos kvietimų teikti projektų įgyvendinimo planus planas


Kvietimai teikti pasiūlymus

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-02-02