Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


PadėkosMediko dienos proga noriu padėkoti VšĮ Karoliniškių poliklinikos šeimos gydytojai  Virginijai  Svetlauskienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Karolinai  Žuravel   atsidavimą savo  profesijai,  profesionaliai atliekamą kilnų darbą, kantrybę ir išskirtinį dėmesį pacientams. Linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės.  Būkite sveikos ir laimingos.

Su pagarba                                                                                                                                                                          Bronius Černiauskas ir šeima


Vidos Pociuvienės padėka Antakalnio poliklinikos, Vilniaus miesto universitetinės ligoninės, Vilniaus universiteto Santariškių klinikų gydytojams (spausti šią nuorodą)


Gerb. ministre,

medikų bendruomenė gali didžiuotis turėdama tokių gydytojų, kokių pastaruoju metu rasi ne kiekviename medicinos kabinete. Kalbu apie Santariškių klinikos Pulmanologijos ir alergologijos centro gydytoją Vidą Veroniką Rimševičienę.

Jaučiu pareigą viešai pasidžiaugti, kad Santariškių klinikose yra medikų, su kuriais pabendravęs pajunti: tavo sveikatos problema yra ne vien tavo rūpestis. 
Taip pasijutau apsilankiusi pas Santariškių klinikų Pulmonologijos ir alergologijos centro gydytoją V. V. Rimševičienę. Medikės profesionalumas ir nuoširdumas bendraujant su pacientu, kaupiant įvairiapusę informaciją apie jo praeities ir dabarties sveikatos būklę suteikia pasitikėjimo. Po paties pirmojo apsilankymo jau žinojau, kad šiai gydytojai esu svarbi ir kad medikė dėl mano sveikatos padarys viską, kas nuo jos priklauso.
Taip ir buvo.Medikė tiksliai nustatė negalavimo priežastį, paskyrė gydymą.
Esu nusiteikusi pozityviai ir nuoširdžiai dėkoju gydytojai V. V. Rimševičienei už tai, kad per ilgus savo, kaip gydytojos, darbo metus neprarado žmogiškumo, neužmiršo Hipokrato priesaikos ir kiekvieną savo pacientą priima kaip sau artimą žmogų, kuriam iš tikrųjų nėra abejinga. 
Pačios geriausios kloties gydytojai V. V. Rimševičienei!

Sėkmės Sveikatos apsaugos ministerijai burti rūpestingą ir patikimą medikų kolektyvą!

Jadvyga Buivydienė


Gerb. Ministre,

Noriu Jums pranešti ir paprašyti padėkoti  Kelmės PSPC vidaus ligų gydytojai Birutei Unikauskienei už ypatingą atidumą, sąžiningumą, jautrumą ligoniams. Ji gydė mamą Adelę Stanevičienę (g.1926). Ši gydytoja stebino savo požiūriu į ligonius, jų aplinką, negailėjo laiko jų prisiminimams išklausyti ir gydė ne tik savo profesionalumu, atsakingumu, bet ir aukščiausia morale.

Lankydama mamą, mačiau ir skyriaus personalo darbą, Jis taip pat pasižymėjo paslaugumu, švelnumu, operatyvumu.

Gydytojos Birutės Unikauskienės darbas ir požiūris  yra verti paties aukščiausio lygmens įvertinimo. 

Lai Jūsų persiųsta padėka nuskaidrins Švenčiausią darbą Žemėje dirbančių žmonių kasdienybę...

 

Pagarbiai,
Marija Stanevičiutė

Klaipėda, Eduardo Balsio menų gimnazija

pedagogė


Jan Žaltkovski padėka Aistėi Sniečkuvienėi Visagino ligonines vaikų ligų  skyriaus vedėjai

Laba diena,

Reiškiu nuoširdžią padėką  Aistėi Sniečkuvienėi Visagino ligonines vaikų ligų  skyriaus vedėjai. Aistė Sniečkuvienė,labai profesionali ir rūpestinga bei maloni gydytoja. Nuostabus žmogus  Ačiū labai.

Pagarbiai  Jan Žaltkovski


Senamiesčio PASP  Pirminės asmens sveikatos priežiūros centro vedėjai Otilijai Marcinkevičienei ir šeimos gydytojai Birutei Triaušienei (spausti šią nuorodą)


Artūro Zdanavičiaus padėka Šiaulių respublikinės ligoninės Psichiatrijos klinikos Vaikų ir paauglių centro gydytojams

Norime padėkoti LR Sveikatos apsaugos ministerijos pavaldiems gydytojams iš Šiaulių respublikinės ligoninės psichiattrijos klinikos vaikų ir paauglių psichiatrijos centro.
Nustebino centro vadovės nuoširdumas ir sugebėjimas bendrauti su gydomais vaikais, atsidavimas ir noras padėti. Dėkojame ir visam kolektyvui. Linkime išlaikyti šias vertybes padedant ligoniams. telaimina Jus Dievas.


Larisa Lukoševičienė iš Vilniaus dėkoja Vilniaus universiteto Santariškių klinikų gydytojai Žydrūnei Karaliūtei ir slaugytojai Jelenai Lukaševič už profesionalumą ir žmogiškumą (2015 m. lapkritis)

Padėka Respublikinės Šiaulių ligoninės personalui

2015 m. rugsėjo mėnesį patyriau sudėtingą operaciją, kurią atliko Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos skyriaus vedėjas Vincas Abalikšta. Sveikstu, svajoju grįžti prie įprastos veiklos.

Už profesionalų gydymą ir puikų darbo organizavimą nuoširdžiai dėkoju Respublikinės Šiaulių ligoninės generaliniam direktoriui Petrui Simavičiui ir visam Intensyvios terapijos skyriaus personalui.

Man, garbaus amžiaus pacientui, buvo suteikta efektyvi pagalba, atliekant kokybišką slaugą. Visam kolektyvui linkiu geros kloties.

Pagarbiai
Tautvydas Nastopka, buvęs žurnalistas teisinikas, ir brolis Augustas


Lietuvos Respublikos Sveikatos Ministrui
Klaipėdos Respublikinės ligoninės Vyr. gydytojui
Klaipėdos Respublikinės ligoninės vedėjų dėmesiui

 

  SIUNČIAME VIDEO PADĖKĄ, ir SVEIKINIMUS

Žemaitijos Visuomenės Parlamento Tarybos Prezidentas,
Žemaitijos Prezidentas,
Antikorupcinė Konstitucinė Partija

Pagarbiai 

https://www.youtube.com/channel/UCtWjmusqFdFf3LKE_gYwqgA

 https://www.youtube.com/watch?v=Y9yfZ_DPQn4

https://www.youtube.com/watch?v=5_TmEWUY_QI

https://www.youtube.com/watch?v=fYTAKc6VeUw

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-26