BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


header image

Apdovanojimai

Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama pagerbti valstybinių, profesinių švenčių ar įstaigų jubiliejų progomis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos darbuotojus – slaugytojus, akušerius, kinezeterapeutus, masažuotojus, vaistininkus, farmakotechnikus, medicinos gydytojus, gydytojus odontologus, visuomenės sveikatos priežiūros specialistus ir kt., už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, ypač didelį indėlį plėtojant sveikatos apsaugą, sveikos gyvensenos propagavimą, plėtojant farmacijos pramonę, Lietuvos Respublikos, kaip sveikos valstybės, prestižo kėlimą bei aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų rengimą, už pasiaukojimą ir drąsą gelbstint žmonių gyvybę, įsteigė nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklą, nusipelniusio Lietuvos slaugytojo garbės ženklą bei nusipelniusio Lietuvos gydytojo garbės ženklą.

Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas suteikiamas ir nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklu apdovanojami asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros srityje dirbantys specialistai ir organizatoriai, farmacijos specialistai. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2004-11-09 įsakymas Nr. V-766.

Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardas suteikiamas ir nusipelniusio Lietuvos gydytojo garbės ženklu apdovanojami gydytojai už ilgametį, nepriekaištingą ir pasiaukojamą darbą Lietuvos žmonių sveikatos labui, dirbantys asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigose. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2004-11-09 įsakymas Nr. V-767

Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo vardas suteikimas ir nusipelniusio Lietuvos slaugytojo garbės ženklu apdovanojami slaugytojai už ilgametį, nepriekaištingą ir pasiaukojamą darbą Lietuvos žmonių sveikatos labui, dirbantys asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigose. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2015-04-09 Nr. V-479.

Atkreipiame dėmesį, kad kiekvienam asmeniui užpildoma atskira forma.

Kilus klausimams kreiptis į Apdovanojimo komisijos sekretorę V. Karaliūtę Žulienę tel. 8 5 266 14 34, el.paštas virginija.zuliene@sam.lt.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-03