BDAR

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Profesinės kvalifikacijos pripažinimas sveikatos priežiūros srityje

Kviečiame užpildyti apklausos anketą apie mūsų teikiamų paslaugų kokybę


Dėmesio! Nuo 2019 m. lapkričio 1 d. keičiasi kompetentinga institucija, atsakinga už reglamentuojamų profesinių kvalifikacijų pripažinimą ir pažymų dėl atitikties Direktyvai ir geros reputacijos išdavimą.

 

Nuo 2019 m. lapkričio 1 d. sveikatos priežiūros specialistų paraiškas nagrinėja ir priima sprendimus dėl sveikatos priežiūros specialistų profesinės kvalifikacijos pripažinimo ar Europos profesinės kortelės išdavimo bendrosios praktikos slaugytojui ir kineziterapeutui bei išduoda pažymas apie sveikatos priežiūros specialisto profesinės kvalifikacijos atitikimą 2005 m. rugsėjo 7 d. Europos parlamento ir Tarybos direktyvos 2005/36/EB dėl profesinių kvalifikacijų pripažinimo reikalavimams ir pažymas, patvirtinančias, kad sveikatos priežiūros specialistas yra geros reputacijos, jo profesinė veikla nėra laikinai sustabdyta ar uždrausta Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Todėl minėtais klausimais nuo lapkričio 1 d. maloniai prašome kreiptis adresu: A. Juozapavičiaus g. 9, Vilnius, tel. (8 5) 261 5177, el. paštas vaspvt@vaspvt.gov.lt

 

Daugiau informacijos čia

 

Paraiškos/prašymai dėl profesinės kvalifikacijos pripažinimo ar pažymų dėl atitikties Direktyvai ir  geros reputacijos išdavimo, kurių vertinimas pradėtas ir nebaigtas iki 2019 m. lapkričio 1 d., baigiamos vertinti Sveikatos apsaugos ministerijoje pagal šiuo metu galiojančią tvarką.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-26