BDAR
Close

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Visos naujienos

RSS Spausdinti
Pirmiausia isklausyk.jpg
2016 12 31
Nauja socialinės informacinės kampanijos „Pirmiausia – išklausyk“ medžiaga

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas pristato naują socialinę informacinę kampaniją ,,Pirmiausia – išklausyk", skatinančią daugiau dėmesio skirti tėvų įtraukimui į psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją.

E-training 2.jpg
2016 12 30
Oficialiai nedeklaravus išvykimo ir atvykimo gali kilti problemų

Mūsų kraštiečiai, išvykdami iš Lietuvos ir oficialiai deklaravę išvykimą iš jos, kai sugrįžta vėl gyventi į gimtinę, turi joje deklaruoti gyvenamąją vietą. Tai ypač svarbu visiems norintiems apsidrausti privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) ir gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis apmokamas gydymo paslaugas, kompensuojamuosius vaistus ...

IMG_8049.JPG
2016 12 29
Akreditavimo tarnyba paminėjo veiklos 20-metį

Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba (Akreditavimo tarnyba) prie Sveikatos apsaugos ministerijos per pastaruosius kelerius metus tapo naudinga visuomenei, realiai apginanti pacientą, konsultuojanti bei padedanti sveikatos priežiūros įstaigoms teikti kokybiškas paslaugas. Apie tai buvo kalbėta Akreditavimo tarnybos 20-mečiui skirtoje konferencijoje „Mūsų kelias ...

VLK.jpg
2016 12 29
VLK viešėjo sveikatos apsaugos ministerijos vadovybė

Šiandien Valstybinėje ligonių kasoje prie Sveikatos apsaugos ministerijos  (VLK) viešėjo naujasis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, sveikatos apsaugos viceministrė Gintarė Šakalytė, sveikatos apsaugos ministro patarėjai – Darius Kazlauskas ir Lina Bušinskaitė-Šriubėnė.

slidu.jpg
2016 12 29
Kaip išvengti traumų žiemą?

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras primena, kad slidžios gatvės – viena dažniausių pėsčiųjų traumų priežasčių. Paslydus ir parkritus gresia galvos ir kitų kūno dalių sutrenkimai, kaulų lūžiai, kitos traumos. Dažniausiai lūžta riešo, čiurnos sąnariai, žastikaulio ir kaklo kaulai, vyresnio amžiaus žmonėms – šlaunies kaklelis. Siekiant išvengti traumų, būtina pasirūpinti savo saugumu.

VLK.jpg
2016 12 29
Nesumokėjote PSD įmokų? Naujuosius metus sutiksite neturėdami sveikatos draudimo

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad tik laiku sumokėtos privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos garantuoja teisę į nemokamą gydymą. Žmonės, laiku nesumokėję PSD įmokų, rizikuoja patirti nemažas išlaidas, nes reikės ne tik sumokėti už gydymą, bet ir padengti skolą (jei tokia yra) už ankstesnį ...

IMG_8267.jpg
2016 12 28
A. Veryga: „Lietuvos ir Japonijos problemos ir iššūkiai sveikatos srityje – panašūs“

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga susitiko su J. E. Japonijos  ambasadoriumi Lietuvoje Toyoei Shigeeda. Susitikimo metu ministras A. Veryga akcentavo, kad Lietuva visada yra atvira įvairiapusiam specialistų bendradarbiavimui – ypatingai  visuomenės senėjimo ir mokslinių tyrimų srityse.

4.jpg
2016 12 28
Radiacinės saugos centras bendradarbiauja su Visuomenės sveikatos biurais

Pastaruoju metu pastebima, kad visuomenė vis intensyviau domisi radiacine sauga ir jos svarba mūsų kasdieniame gyvenime. Spaudoje skelbiami straipsniai, publikacijos, skaitytojų komentarai bei radiacinės saugos specialistams užduodami klausimai tik įrodo, kad visuomenės informavimas radiacinės saugos temomis turi vykti nuolat, ne tik kritiniais ...

Fonendoskopas.jpg
2016 12 27
Sergamumas gripu smarkiai išaugo

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai informuoja, jog sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) Lietuvoje padidėjo.  

Dovanos (002).JPG
2016 12 27
Akreditavimo tarnybos kolektyvas prisidėjo kuriant Kalėdinį stebuklą

Akreditavimo tarnybos kolektyvo parama vaikams tampa gražia tradicija. Šį kartą mūsų Tarnybos darbuotojai susibūrė gražiai akcijai ir artėjančių šv. Kalėdų proga pasveikino Vaikų dienos centro „Labirintai“ vaikus. Parama kitam tampa pavyzdžiu bei įrankiu ugdant solidarumą, kuriant aukojimo kultūrą Lietuvoje.

IMG_8239.jpg
2016 12 27
Sveikatos apsaugos aktualijas ministras aptarė su Izraelio ambasadoriumi

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga susitiko su J. E. Izraelio valstybės ambasadoriumi Lietuvoje Amiru Maimonu. Susitikimo metu buvo aptarti tolimesni šalių bendradarbiavimo, keitimosi gerąja patirtimi ir specialistais, ekstremaliųjų sveikatai situacijų valdymo klausimai.

VLK.jpg
2016 12 27
Susigrąžinti pinigus padėjo ligonių kasa

Kai kurie pacientai, įtarę, kad gydymo įstaigose be reikalo už medicinos pagalbos priemones mokėjo savo lėšomis, džiaugiasi kreipęsi į ligonių kasą. Mat neretai šiai pradėjus aiškintis mokėjimų teisėtumą, pacientai atgauna bent dalį neteisingai sumokėtų pinigų.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 81 Pirmyn