BDAR

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Sveikatos radijas – tai sveika!

Data

2010 12 20

Įvertinimas
0
Sveikatos radijas – tai sveika!
Sveikatos radijas – tai sveika!
Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose įsikūręs Sveikatos radijas transliuojamas internetu. Kad jo skleidžiama informacija pasiektų tikslinę auditoriją, įdiegta dar viena  priemonė - įvairių miestų  pirminės sveikatos priežiūros centruose įrengti garsiakalbiai prie gydytojų kabinetų, laboratorijų, viešosiose erdvėse.
 
[end_header]
Šiandieną  jis girdimas keturiolikoje Lietuvos gydymo įstaigų. Neseniai prisijungė Vilniaus miesto universitetinė ligoninė, Grigiškių sveikatos centras, Mykolo Marcinkevičiaus ligoninė ir Centro poliklinika. Sveikatos radijas aktyviai dalyvauja motyvuojant bei šviečiant visuomenę, prisideda prie labdaros iniciatyvų. Bendradarbiavimas su visuomenės sveikatos priežiūros įstaigomis, specialistų dalyvavimas laidose, prevencinių programų  nuolatinis viešinimas – tai vienas iš būdų  ugdyti visuomenės požiūrį į sveiką gyvenseną.
 
Pasak Sveikatos radijo įkūrėjos ir vadovės Vitalijos Steponavičiūtės, šiandien dar nepakankamai yra išnaudojamos galimybės ugdyti visuomenės  požiūrį į sveikatą ir supančią aplinką. „Mes manome, kad dažnai dėl žinių stokos, motyvų stygiaus, reklamų įtakos, pasirenkami klaidingi prioritetai. Todėl mūsų radijas turi aiškią kryptį: švietimas, informacija, jauki aplinka“, – sako V. Steponavičiūtė.

Kontaktams:
tel:(5) 236 5144
mob: +370 670 37 414
fax:(5) 272 0084
radijas@santa.lt
www.sveikatosradijas.lt
facebook profilis: sveikatos radijas

Gitana Letukienė,
VUL SK vyr. specialistė ryšiams su visuomene,
Tel.: +370 5 2365097; +370 6 55 19339;
El. p.: gitana.letukiene@santa.lt; www.santa.lt