BDAR
Close

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys susitiko su Italijos ambasadoriumi

Data

2022 10 25

Įvertinimas
0
ministras_IT.jpg

Antradienį, spalio 25 d., sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys susitiko su Italijos ambasadoriumi Lietuvoje Diego Ungaro. Susitikimo metu buvo aptartas Lietuvos ir Italijos bendradarbiavimas įvairiose sveikatos apsaugos srityse, kiti aktualūs klausimai. 

Pokalbio metu daugiausia dėmesio skirta aptarti epidemiologinę situaciją, COVID-19 valdymą ir taikomas priemones. Taip pat susitikime detaliau aptartas maistingumo ženklinimo sistemų naudojimas. Dabar Europos Sąjungoje egzistuoja bent kelios skirtingos ženklinimo sistemos, kurias naudoja valstybės narės. Susitikimo dalyviai apsikeitė pozicijomis dėl tikslingumo suvienodinti ženklinimą, taip tolygiai informuojant visus ES vartotojus apie maisto produktų sudėtį ir maistingumą.

Šiandien įvykęs susitikimas – dar vienas svarbus žingsnis, kuriant tvarų Lietuvos ir Italijos bendradarbiavimą sveikatos srityje. Primename, kad sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys anksčiau šį mėnesį, spalio 13–14 d., lankėsi Romoje (Italija), kur dalyvavo Globaliame psichikos sveikatos susitikime, kurį organizavo Italijos sveikatos apsaugos ministerija. Renginyje ministras kolegoms bei psichikos sveikatos ekspertams pristatė Lietuvos pažangą ir planus psichikos sveikatos srityje. Daugiau apie tai čia.

SAM Spaudos tarnyba