BDAR

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Sveikatos apsaugos ministras A. Čaplikas susitiko su Vilniaus miesto meru V. Navicku

Data

2010 01 05

Įvertinimas
0
Šiandien Sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas savo kabinete priėmė Vilniaus miesto merą Vilių Navicką. Susitikimo metu buvo aptarta LR Vyriausybė patvirtinta Sveikatos priežiūros įstaigų restruktūrizavimo trečiojo etapo programa ir jos įgyvendinimo Vilniaus mieste perspektyvos. Susitikimo metu ministras A. Čaplikas pristatė, kaip bus įgyvendinama ligoninių restruktūrizacija Vilniuje.
[end_header]
Pagal Vyriausybės patvirtintą programą Vilniuje numatyta kurti vieningą stiprų mokslo ir medicinos centrą Santariškių miestelyje. Taip pat čia turi likti respublikinio lygmens ligoninės – Vilniaus greitosios pagalbos universitetinė ligoninė ir Antakalnio ligoninė. Kitos Vilniaus miesto ligoninės turėtų integruotis į minėtas daugiaprofilines ligonines. Nuo liepos  1 d. naikinant apskritis daugelis miesto gydymo įstaigų bus perduotos Savivaldybės žinion, o daugiaprofilinės VGPUL steigėja turėtų tapti Sveikatos apsaugos ministerija.
Susitikimo metu ir ministras, ir meras sutarė, kad nors restruktūrizacijos programos įgyvendinime yra diskutuotinų klausimų, svarbiausia, kad žmonės gautų saugias ir kokybiškas paslaugas. 
 
SAM Ryšių su visuomene skyrius
El.paštas: samrsv@sam.lt