BDAR
Close

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Sveikatos apsaugos ministerijoje viešėjo Kinijos delegacija

Data

2017 07 27

Įvertinimas
0
ZG_img_1194.jpg

2017 m. liepos  27 d. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir viceministrė Gintarė Šakalytė susitiko su Kinijos Liaudies Respublikos Nacionalinės sveikatos ir šeimos planavimo komisijos viceministru Ma Xiaowei.

Pasak ministro A. Verygos, tai ne tik kultūriniai mainai, dvišalio susitikimo metu pasidalinta gerąja patirtimi pirminės sveikatos bei motinos ir vaiko sveikatos srityje. Šalys supažindintos su didžiausiais iššūkiais ir galimais jų sprendimais šiose srityse.

„Nors Kinija ir Lietuva yra visiškai skirtingos valstybės, tiek ekonominiu, tiek socialiniu-kultūriniu aspektu, matome, kad sveikatos apsaugos srityje abi šalys susiduria su panašiais iššūkiais. Tad labai svarbu žinoti, kaip jos sprendžiamos kitose šalyse. Dalindamiesi patirtimi su kitomis šalimis ir atsižvelgdami į jų jau nuveiktus darbus galime priimti mūsų šalies žmonėms palankesnius sprendimus ir užtikrinti jų gerovę“, – sako sveikatos apsaugos ministras A. Veryga.

Svečiai taip pat planuoja apsilankyti Centro poliklinikoje ir VUL Santaros klinikose. Sveikatos apsaugos ministerija su Kinijos Liaudies Respublika yra  pasirašiusi susitarimo memorandumą dėl bendradarbiavimo sveikatos srityje bei susitarimo įgyvendinimo veiksmų planą.

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Lina Bušinskaitė-Šriubėnė
Sveikatos apsaugos ministro patarėja
tel. +370 5 219 3330,
mob. +370 683 76527, 
el. paštas [email protected]

Alina Žilinaitė
Ryšių su visuomene projektų vadovė
Sveikatos strateginės plėtros skyrius
tel.+370 5 260 4890,
mob. +370 699 42285,
el. paštas [email protected]