copyright

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


SAM stiprina partnerystę su Lietuvos šaulių sąjunga

Data

2020 08 25

Įvertinimas
0
Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga ir Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. A. Dapkus (2).jpg

Sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos šaulių sąjunga pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Ja siekiama kurti glaudesnę partnerystę, valdant visuomenės sveikatai ir šalies saugumui pavojingas situacijas.

Tokią sutartį pirmadienį pasirašė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. Albertas Dapkus.

„Jau ne kartą šauliai yra įrodę, kad esant kritinei situacijai per koronaviruso pandemiją Lietuvos šaulių sąjunga gali greitai mobilizuoti pilietiškus ir iniciatyvius žmones. Budėjimai oro uostuose, mobiliuose patikros punktuose, patruliavimas su policijos pareigūnais ir tai tik keletas reikšmingų bendradarbiavimo pavyzdžių. Tikime, kad praktinė patirtis kritinėse situacijose užtikrins sklandžią partnerystę ir ateityje“, – pasirašydamas sutartį sakė A. Veryga. 

Tuo tarpu A. Dapkus džiaugėsi, galėdamas prisidėti prie šalies nacionalinio saugumo stiprinimo, policijos ir pasienio pareigūnų, sveikatos apsaugą prižiūrinčių institucijų darbo.

„Jeigu anksčiau buvome sutelkę visas pajėgas kovai prieš karines ar hibridines grėsmes, tai šiandieniniai iššūkiai diktuoja, kad Lietuvos šaulių sąjunga privalo žvelgti kur kas plačiau. Privalome užtikrinti pasirengimą ir esant kitokioms grėsmėms, pavyzdžiui, pandemijoms“, – teigia Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. A. Dapkus.

Lietuvos šaulių sąjunga bus įtraukta į įvairių įstaigų ekstremaliųjų situacijų valdymo planus.

SAM Spaudos tarnyba