BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


SAM dėkoja atsakingiems verslininkams už pagalbą kovoje su koronavirusu

Data

2020 03 23

Įvertinimas
0
3505757.jpg

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) dėkoja verslo atstovams, kurie neatlygintinai pasisiūlė padėti kovoje su koronavirusu (COVID-19). Šiandien savo pagalbą pasiūlę yra jau keliasdešimt atsakingo verslo atstovų, tarp pagalbos pasiūlymų – nemokamas internetas, apgyvendinimo, dezinfekavimo paslaugos, apsaugos priemonės ir kita svarbi pagalba.

Pasak Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos, verslo pagalba šiandien yra labai laukiama ir reikalinga. Nes sunkiausia dar laukia ateityje, tad kiekvienas savo pagalbą siūlantis žmogus ar verslininkas yra labai svarbus.

„Suprantame, kad verslui šiandien taip pat yra sunkus laikotarpis, tačiau daugelis jo atstovų vis tiek pasisiūlo padėti, kiek tik gali. Tai yra labai svarbu ir dar kartą parodo, kad bendromis jėgomis galime įveikti šiandieninę krizę ir pavojų žmonių gyvybėms“, – sako ministras A. Veryga.

SAM kiekvieną dieną sulaukia pasiūlymų padėti, o siūloma pagalba būna labai įvairi. Daugiausia yra siūloma paremti dezinfekciniu skysčiu, apsaugos priemonėmis, kurių šiandien labai reikia medikams. SAM prašo visų, galinčių suteikti tokią pagalbą susisiekti tiesiai su gydymo įstaigomis, kurios priimtų šią pagalbą tiesiai iš paramos teikėjo, be ministerijos tarpininkavimo.

Sulaukta nemažai pagalbos pasiūlymų, kurios gali prireikti ateityje – tai apgyvendinimo paslaugos, lovų čiužiniai, patalpos, kuriose būtų galima įkurti laikinas ligonines jeigu įvyktų blogiausias scenarijus ir sergančiųjų sunkia koronoviruso forma padaugėtų tiek, jog ligoninės nebepajėgtų priimti visų pacientų. Šie paramos davėjai yra įrašyti į rezervinį sąrašą ir su jais bus toliau bendraujama, jeigu situacija taps ypatingai sudėtinga.

Tarp gautų pasiūlymų taip pat yra ir patalpų dezinfekavimo paslaugos, krovinių gabenimo paslaugos, ryšio paslaugos ir kt. Su visais paramą pasiūliusiais bus susisiekta.

Sveikatos apsaugos ministerija dėkoja visam verslui, pasiūliusiam savo paslaugas. Dėl didelių informacijos srautų dar ne visiems pasiūliusiems savo pagalbą buvo spėta atsakyti. SAM specialistai artimiausiu metu stengsis susisiekti su visais ir susiderinti dėl paramos teikimo arba nukreipti tiesiai į įstaigas, kurioms ši parama šiuo metu yra labiausiai reikalinga.

 

Visuomenės informavimo grupė