copyright

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Paskelbtas konkursas į Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos direktoriaus pareigas

Data

2020 08 13

Įvertinimas
3
darbas (1).png

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) skelbia konkursą užimti Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) direktoriaus pareigas. 

Tikimasi sulaukti kandidatų, turinčių socialinių ar biomedicinos mokslų srities aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą, taip pat, jiems svarbu turėti ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį. 

Atrankos metu bus vertinama, kaip kandidatai išmano sveikatos priežiūros įstaigų administravimą ir finansavimą, darbo santykių organizavimą bei antikorupcinės aplinkos formavimo principus. Taip pat jie turi išmanyti ir taikyti teisės aktus, reglamentuojančius sveikatinimo veiklos planavimą, organizavimą ir vykdymą. Kandidatai privalo mokėti anglų kalbą ne žemesniu kaip B2 lygiu, puikiai išmanyti šiuolaikines technologijas, e.sveikata sistemos veiklą bei atitikti kitus reikalavimus. Be to, svarbios kandidatų sveikatos politikos, teisės, vadybos, finansų, personalo valdymo, administravimo bei vadybinės kompetencijos.

Numatyta, kad NVSPL direktorius planuoja, organizuoja bei kontroliuoja įstaigos darbą, užtikrina teisės aktų vykdymą ir sklandų organizacijos darbą, atstovauja NVSPL Lietuvoje ir užsienyje. Už įstaigos veiklą NSVPL vadovas atskaitingas sveikatos apsaugos ministrui.

Atrankos dalyvių dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje. Iki to laiko, pretendentai bus informuoti, kokiu būdu bus vykdoma atranka. 

Pageidaujantieji dalyvauti konkurse visą reikalingą informaciją gali rasti SAM internetinės svetainės skelbimų skiltyje.

NVSPL – valstybės biudžetinė įstaiga, valstybės institucijų, savivaldybių privačių ir viešųjų juridinių bei fizinių asmenų ar gyventojų užsakymu atliekanti laboratorinius tyrimus, susijusius su asmens bei visuomenės sveikata ir aplinka. Šiuo metu direktoriaus pareigas laikinai eina Rosita Marija Balčienė.

SAM Spaudos tarnyba