copyright

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


NVSPL vadovo konkursą laimėjo D. Bakša

Data

2020 09 09

Įvertinimas
7
d.jpg

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) vadovo konkursą laimėjo Danas Bakša, geriausiai pasirodęs ir daugiausiai balų surinkęs iš trijų pretendentų, atvykusių dalyvauti konkurse.

Iš viso šiam konkursui, kurį organizavo Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), dokumentus pateikę buvo 6 pretendentai, iš kurių 2 informavo, kad nebedalyvaus, o 1 neatvyko į konkursą. Šį konkursą sudarė dvi dalys – testas raštu ir testas žodžiu, reikalingi vadovo gebėjimams įvertinti.

Dėl šios įstaigos statuto (NVSPL yra valstybės biudžetinė įstaiga), nebuvo reikalingas dviejų geriausiai pasirodžiusių pretendentų pokalbis su Sveikatos apsaugos ministerijos vadovu – ministru. Galutinį sprendimą priėmė komisija.  

D. Bakša studijoms pasirinko Socialinių mokslų studijų sritį, teisės kryptį. Jis baigė Mykolo Romerio universitetą, kur įgijo magistro laipsnį. D. Bakša turi ilgametę patirtį sveikatos apsaugos srityje, ėjo teisės ir dokumentų valdymo skyriaus vadovo pareigas Respublikinėje Kauno ligoninėje, taip pat ministro patarėjo pareigas Sveikatos apsaugos ministerijoje. Pastaruoju metu D. Bakša užėmė direktoriaus pavaduotojo strategijai ir valdymui pareigas Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninėje.

NVSPL, valstybės biudžetinėje įstaigoje, valstybės institucijų, savivaldybių, privačių ir viešųjų juridinių bei fizinių asmenų ar gyventojų užsakymu atliekami laboratoriniai tyrimai, susiję su žmonių bei visuomenės sveikata ir aplinka.

Iškart po konkurso, kaip ir įprasta atrenkant įstaigų vadovus, buvo išsiųstos reikiamos užklausos į specialiąsias tarnybas, siekiant įvertinti D. Bakšos tinkamumą eiti įstaigos vadovo pareigas. Tik gavus informaciją iš atsakingų tarnybų, bus priimtas sprendimas dėl minėto konkurso laimėtojo skyrimo į NVSPL vadovo pareigas.

 

SAM Spaudos tarnyba