BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Nauja socialinės informacinės kampanijos „Pirmiausia – išklausyk“ medžiaga

Data

2016 12 31

Įvertinimas
0
Pirmiausia isklausyk.jpg

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas pristato naują socialinę informacinę kampaniją ,,Pirmiausia – išklausyk", skatinančią daugiau dėmesio skirti tėvų įtraukimui į psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją.

Birželio 26 d. pasaulis mini Tarptautinę kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda dieną, kurią 1987 metais paskelbė Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja. Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo prevencijos biuras (UNODC) kasmet organizuoja kampanijas, kurių tikslas – informuoti visuomenę apie pasaulinę narkotikų problemą. UNODC paskelbta šių metų minėjimo tema ,,Pirmiausia – išklausyk“ (angl. listen first). Tai ir naujos socialinės informacinės kampanijos, skatinančios palaikyti mokslo įrodymais pagrįstas prevencijos priemones, kad vaikai augtų laimingi ir atsparūs neigiamiems rizikos veiksniams, pavadinimas.

Socialinė informacinė kampanija „Pirmiausia – išklausyk“

Pirmas žingsnis, norint padėti vaikams ar jaunimui sveikai ir saugiai augti – juos išklausyti. Apie tai primena Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo prevencijos biuro (UNODC) įgyvendinama socialinė informacinė kampanija „Pirmiausia – išklausyk“ (angl. listen first), kurios tikslas – skatinti palaikyti mokslo įrodymais pagrįstą prevenciją tam, kad vaikai augtų laimingi ir atsparūs neigiamiems rizikos veiksniams. Kampaniją sudaro vaizdo klipas ir informacinė medžiaga. Departamentas palaiko kampaniją ir yra į lietuvių kalbą išvertęs kampanijos informacinę medžiagą, skirtą politikos formuotojams „ListenFirst LT“ (Atsisiųsti).

Nauja socialinės informacinės kampanijos ,,Pirmiausia – išklausyk" medžiaga (spauskite šią nuorodą)

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento informacija
www.ntakd.lt