copyright

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Mykolo Romerio universiteto konferencija „Sveikatos sistemos vystymo perspektyvos“

Data

2010 12 02

Įvertinimas
0
Mykolo Romerio universiteto konferencija „Sveikatos sistemos vystymo perspektyvos“
Mykolo Romerio universiteto konferencija „Sveikatos sistemos vystymo perspektyvos“
Kviečiame Jus į Mykolo Romerio universiteto konferenciją „Sveikatos sistemos vystymo perspektyvos“, kuri įvyks 2010 m.gruodžio 8 d. Mykolo Romerio universitete Ateities 20, Vilnius, I Rūmų 414 auditorijoje. Šį renginį organizuoja Mykolo Romerio universitetas kartu su Sveikatos apsaugos ministerija pagal MRU vykdomą projektą „Sveikatos apsaugos administratorių vadybos žinių ugdymas“.
[end_header]
Šio seminaro ir konferencijos tikslas supažindinti su Mykolo Romerio ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetų išleista monografija, skirta antro sveikatos reformų dešimtmečio įvertinimui, pristatyti SAM paruoštus Sveikatos sistemos plėtros iki 2015 metų metmenis ir tuo pagrindu pritaikant dalyvių patyrimą išdiskutuoti darbo grupėse pagrindinių sveikatos sistemos reformos krypčių strategijas, o taip pat patobulinti gebėjimus sveikatos sistemos politikos ir valdymo srityje.
 
Renginio metu ne tik klausysimės pranešimų, tačiau ir patys aktyviai dirbsime darbo grupėse, kurdami sveikatos reformos pagrindinių krypčių pirminėje sveikatos priežiūroje, visuomenės sveikatoje ir farmacinėje veikloje įgyvendinimo strategijas.
 
Tikimės, kad šis renginys turės savo svarų indėlį formuojant ir įgyvendinant Lietuvos sveikatos politiką. Taip pat bus puiki proga pasidalinti patirtimi, kaip sekasi mūsų absolventams ir dar sykį pabūti kartu.
 
Pridedame renginio programą. Dalyvavimas nemokamas, tačiau dalyvių skaičius ribotas.
 
 
Prašytume užpildyti dalyvio anketą ir atsiųsti ją elektroniniu paštu pvf@mruni.eu iki gruodžio 5 dienos.
 
 
Projekto vardu
Pagarbiai,

Mykolo Romerio universiteto
Politikos ir vadybos fakulteto
Prodekanė
Danguolė Jankauskienė