BDAR
Close

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Ministro A. Verygos komandoje – viceministrė A. Bilotienė Motiejūnienė

Data

2017 03 24

Įvertinimas
0
Aušra_edited.jpg

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos komandą papildė nauja sveikatos apsaugos viceministrė Aušra Bilotienė Motiejūnienė, atrinkta per viešąją atranką, kurios metu kandidatai teikė savo kandidatūras į viceministro ir patarėjo pareigas.

Viceministrės A. Bilotienės Motiejūnienės administravimo sritys: visuomenės sveikatos priežiūra, psichikos sveikata ir priklausomybių ligos, netradicinės medicinos inciatyvos, epidemiologinė priežiūra, rizikos sveikatai valdymas, mityba ir fizinis aktyvumas ir kt. Ji atrinkta viešos atrankos būdu.

Ministras A. Veryga dėkoja visiems atrankoje dalyvavusiems kandidatams už skirtą laiką, norą kandidatuoti, o atrinktiems kandidatams – už laiką, skirtą dalykiniams darbo pokalbiams, iš kurių ir buvo atrinkta viceministrė bei patarėjas.

„Man yra didelė garbė, kad tiek daug tikrų sveikatos sistemos profesionalų atsiliepė į kvietimą prisijungti prie bendro mūsų ministerijos vadovybės darbo. Sulaukėme beveik 50 pretendentų gyvenimo aprašymų ir motyvacinių laiškų. Tikiuosi, kad ir toliau vienysime jėgas, kurdami sveiką Lietuvą. Na, o artimiausiu metu mūsų komandą papildys dar vienas naujas komandos narys – ministro patarėjas, kuris irgi atrinktas demokratiškai – viešos atrankos būdu“, - teigia ministras A. Veryga.

Viceministrės A. Bilotienės Motiejūnienės teigimu, visuomenės sveikatos sauga priklauso ne tik nuo įvairių šalies ūkio sektorių sklandaus darbo, bet ir nuo visos Europos ir pasaulio bendros sveikatos politikos. 

 „Savo patirtį žadu aktyviai naudoti sveikatos sistemoje įgyvendindama 17-osios Vyriausybės veiklos prioritetus. Visuomenės sveikata yra valstybės gerovės pagrindas, todėl jai, kaip vienai sunkiausių sveikatos apsaugos sričių, turi būti skiriamas svarbiausias dėmesys“, – sako A.Bilotienė Motiejūnienė.

A. Bilotienė Motiejūnienė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos priežiūros fakultete įgijo visuomenės sveikatos magistro kvalifikaciją. Taip pat Vilniaus universitete studijavo teisės, istorijos mokslus. Šiuo metu ji tęsia doktorantūros studijas Vilniaus universiteto medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos institute. Ji yra dirbusi VšĮ Vilniaus universiteto ligoninėje Santariškių klinikose, Nacionaliniame vėžio institute, VšĮ Respublikinėje universiteto ligoninėje ir kt.

Išsamiau su naujais Sveikatos apsaugos ministerijos vadovais maloniai kviečiame susipažinti Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje:

http://sam.lrv.lt/lt/struktura-ir-kontaktai/vadovybe

 

 

SAM Ryšių su visuomene skyrius, [email protected], http://sam.lrv.lt

 Sekite naujienas Sveikatos apsaugos ministerijos Facebook puslapyje!