BDAR

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Mielomos dienos 2010

Data

2010 11 23

Įvertinimas
0
2010 m. lapkričio 27 d., šeštadienį, Kaune, A. Astrausko įmonės „Pirmas žingsnis“ konferencijų salėje (Raudondvario pl. 150, Kaunas) Onkohematologinių ligonių bendrija (OHLB) „Kraujas“ organizuoja edukacinį renginį-seminarą. Mieloma – viena iš kraujo vėžio rūšių, kuria Lietuvoje serga apie kelis šimtus žmonių. Ši liga yra gana efektyviai gydoma, ja sergantys pacientai turi turėti kuo daugiau informacijos apie savo ligą ir jos gydymo galimybes (daugiau informacijos - www.kraujas.lt).
[end_header]
 
 „Renginyje „Mielomos dienos‘2010“ kviečiami dalyvauti onkohematologinėmis ligomis sergantys pacientai, jų artimieji, gydytojai ir bendijos draugai iš visos Lietuvos.


Programoje – paskaitos apie mielominę ligą ir jo gydymo tendencijas, apie pasąmonės įtaką ligonio sveikimo procesui.
Visos dienos seminaro dalyviams bus siūloma ir kultūrinė programa: paskaita apie garsaus Lietuvos menininko Liudo Truikio gyvenimą ir kūrybą, bei profesionalių Lietuvos dailininkų specialiai bendrijos „Kraujas“ nariams sukurta tapybos paroda „Purpurinis laikas“ .
 
Po seminaro, renginio „Mielomos dienos 2010“ dalyviai bus kviečiami į apžvalginę ekskursiją po Kauną ir į garsų ne vien architektūriniais, bet ir dvasiniais stebuklais Pažaislio vienuolyną.
 
Bendrija „Kraujas“ nuo 2005 metų tradiciškai organizuoja skirtingiems onkohematologiniams susirgimams skirtus renginius: Limfomos, Leukemijos, mielomos dienas. Tokie renginiai jų dalyviams suteikia būtinos informacijos, skatina bendrauti ir dalintis, pažinti savo ligą, save, vieniems kitus, o taip pat – suteikia visuomenei informacijos apie onkologines kraujo ligas, skatina sveikatingumą, dėmesį savo sveikatai bei propaguoja sveikosios visuomenės dalies galimybes pagelbėti sergančiąjai – visas donorystės formas.
 
Artėjant Adventui, kai už lango – tamsiausias metų laikas, trumpiausios dienos, ilgiausios naktys, kviečiame sušilti prie bendrystės žiburio.
 
.
Informacija: tel. 8 68740 952
www.kraujas.lt
 
Nuotraukoje: Paveikslas iš parodos ,,Purpurinis laikas”
A. Mėčius. Angelas. 2010, 60x80, aliejus, drobė, tempera