BDAR

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Kauno medicinos universiteto klinikose palydėti senieji metai

Data

2010 01 04

Įvertinimas
0
Paskutinę 2009 metų dieną į tradicinę šventinę penkminutę, senųjų metų palydėjimui susirinko gausus Kauno medicinos universiteto klinikų medikų kolektyvas. Šventėje dalyvavo ir Sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas, Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, KMU rektorius prof. Remigijus Žaliūnas, Kauno apskrities viršininkė Ona Balžekienė, Seimo narė prof. Vida Marija Čigriejienė, Seimo narys prof. Arimantas Dumčius. [end_header]
Šventės šeimininkai ir svečiai, nežiūrint visų sunkumų, pasidžiaugė praeitų metų gausiais laimėjimais. KMUK generalinis direktorius prof. Juozas Pundzius dėkojo visiems kolegoms už pasišventųsį, atkaklų mediko darbą, kuris turi  nugalėti ir piktokos visuomenės priekaištus, KMU rektorius, prof. R. Žaliūnas pasidžiaugė šiųmetiniais KMU laimėjimais.
 
„Kauno medicinos universitetas šiemet yra ne tarp lyderių, o pats pirmasis – gavome visus krepšelius ir netgi negalėjome dėl ribotos infrastruktūros priimti visų norinčių studijuoti“, – kalbėjo prof. R. Žaliūnas, linkėdamas visiems medikams ir jų šeimoms sėkmingų ir šviesių naujųjų metų.
 
Sveikatos apsaugos ministras A. Čaplikas pasveikino medikus sėkmingai įveikus gripo epidemiją ir linkėjo ateinančiais metais kantrybės ir ištvermės.
 
Kauno miesto meras A. Kupčinskas palinkėjo visiems nuotaikingesnių metų, nes kai nuotaika gera ir darbais sekasi geriau, o Kauno apskrities viršininkė O. Balžekienė įteikė prof. J. Pundziui atminimo dovaną nuo Kauno apskrities.
 
 
Eglė Žemaitienė
KMUK atstovė spaudai
Tel 868268423, 326581
El. paštas: atstove.spaudai@kmuk.lt