Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Diskusija „Miestiečių indėlis įgyvendinant sveiko miesto misiją“

Data

2012 12 03

Įvertinimas
0
Diskusija „Miestiečių indėlis įgyvendinant sveiko miesto misiją“
Diskusija „Miestiečių indėlis įgyvendinant sveiko miesto misiją“
Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia uostamiesčio seniūnaičius, Klaipėdos m. vietos bendruomenių narius ir visus aktyvius klaipėdiečius į diskusiją „Miestiečių indėlis įgyvendinant sveiko miesto misiją“. Joje bus apžvelgti klausimai, susiję su Sveiko miesto vizija ir projekto įgyvendinimo eiga. Klaipėda daugiau kaip prieš metus įsiliejo į sveikų miestų tinklą, tačiau vien šios skambios frazės nepakanka. Kad mūsų miestas iš tiesų galėtų vadinti sveiku, dėl to stengtis turi stengtis ir miestiečiai, ir valstybinės institucijos.
[end_header]
Planuojami pranešimai:
• SVEIKAS MIESTAS – SVEIKA APLINKA. Kova su nemaloniais kvapais mieste. Seniūnaičiai, būdami savo seniūnaitijų atstovai, gali paskatinti žmones aktyviau įsijungti į kovos su tarša ir nemaloniais kvapais procesus. Sklinda nemalonus kvapas? Gyventojai turi turėti informacijos, kur kreiptis, kokios yra procedūros. Pavieniai skundai nėra tokie efektyvūs, todėl seniūnaičių ar vietos bendruomenių atstovų kreipimasis į atitinkamas institucijas gali būti efektyvesnis ir produktyvesnis. Pranešėjas – Klaipėdos m. visuomenės sveikatos centras.
• SVEIKAS MIESTAS – ŠVARI APLINKA. Šiukšlių išvežimo klausimai. Sveiko miesto gyventojai turi būti suinteresuoti rūpintis švaria aplinka. Kokios yra procedūros, kad kieme atsirastų šiukšlių rūšiavimui skirti specialūs konteineriai („varpeliai“), kokia to nauda, ar „varpelius“ gali gauti visi norintys? Kokia yra stambiagabaričių šiukšlių išvežimo procedūra?  Pranešėjas – Klaipėdos m. savivaldybės administracijos Aplinkos kokybės skyrius.
• SVEIKAS MIESTAS – MIESTAS BE ŽALINGŲ ĮPROČIŲ. Kova su rūkymų miestų viešosiose erdvėse, laiptinėse . Seniūnaičiai raginami efektyviau kovoti su rūkymu laiptinėse, skatinami į šią kovą įtraukti visus gyventojus. Miesto nustatytose taisyklėse numatytas sankcijos už rūkymą laiptinėse, yra išskirtos nerūkymo zonos,  tačiau apie jas ne visi gyventojai turi pakankamai informacijos. Pranešėjas – Klaipėdos m. savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius
• SVEIKAS MIESTAS – SVEIKAS ŽMOGUS. Gyventojų fizinio aktyvumo skatinimas. Mankštų, sportinių varžybų organizavimas, visų amžiaus grupių įtraukimas į fizinio aktyvumo veiklas. Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras miestiečiams gali pasiūlyti nemokamas treniruotes (masines mankštas, kalanetikos, šiaurietiško ėjimo treniruotes ir kt. ), šią informaciją per seniūnaičius būtų galima paskleisti dar plačiau, išsamiau išanalizuoti miestiečių poreikius. Pranešėjas – Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras.
LAIKAS: gruodžio 3 d. (pirmadienis), 17 val.
VIETA: Klaipėdos miesto savivaldybės posėdžių salėje III a. (Liepų g. 11)
Daugiau informacijos:
Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras
Dovilė Skabickaitė
Tel. 861582405, el.paštas info@sveikstam.lt arba  sveikatosbiuras@yahoo.com