BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Darbą Sveikatos apsaugos ministerijoje pradeda nauji vadovybės nariai

Data

2016 12 27

Įvertinimas
0
JKAL15201505066175 - Kopija.jpg

Sveikatos apsaugos ministras, profesorius Aurelijus Veryga formuoja naują komandą. Darbą ministerijoje jau pradėjo sveikatos apsaugos viceministrė, profesorė Gintarė Šakalytė ir ministro patarėjas Darius Kazlauskas. Ministro ryšiais su visuomene rūpinasi patarėja Lina Bušinskaitė – Šriubėnė.

Medicinos mokslų daktarė, profesorė Gintarė Šakalytė apie ketvirtį amžiaus savo profesinį talentą skyrė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Kardiologijos klinikos pacientams. Ji gerai žinoma medicinos mokslo ir praktikos pasaulyje, atliko daugiau nei 20 klinikinių tyrimų, publikavo daugiau nei 100 mokslinių straipsnių, yra trijų vadovėlių aukštųjų mokyklų studentams bendraautorė, įgyvendino daug tarptautinių projektų, laisvą nuo darbo laiką skiria visuomeninei veiklai kardiologijos srityje.

Darius Kazlauskas savo reikšmingą ekonomikos ir planavimo patirtį, įgytą įvairiose šalies įstaigose, įmonėse ir organizacijose, žada pritaikyti racionalizuojant ir struktūrizuojant ekonominius sveikatos sistemos procesus. Jis yra baigęs ekonomikos mokslų doktorantūros studijas Vytauto Didžiojo Universitete, atliko tiriamąjį ekonomikos darbą Vienos (Austrija) Aukštųjų studijų institute.

Kaip informavo nauja sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos patarėja ryšiams su visuomene Lina Bušinskaitė – Šriubėnė, ministro komanda dar formuojama ir konkrečios jos narių administravimo sritys bus aiškios kiek vėliau. Baigusi profesines žurnalistikos studijas Vilniaus universiteto Žurnalistikos institute ir Lietuvos žurnalistikos centre bei įgijusi informacinės visuomenės magistro kvalifikaciją, L. Bušinskaitė – Šriubėnė daug metų dirbo Valstybinės ligonių kasos Ryšių su visuomene skyriaus vedėja ir atstove spaudai, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje buvo ministro patarėja ryšiams su visuomene.

Išsamiau su naujais Sveikatos apsaugos ministerijos vadovais maloniai kviečiame susipažinti Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje http://sam.lrv.lt.

SAM Ryšių su visuomene skyrius,
[email protected],

Sekite naujienas Sveikatos apsaugos ministerijos Facebook puslapyje!

Julius Kalinskas / 15min nuotr.