BDAR
Close

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Apdovanoti Nacionalinio sveikatos egzamino nugalėtojai

Data

2015 12 28

Įvertinimas
0
DSC07900.jpg

Gruodžio 28 d. LR Sveikatos apsaugos ministerijoje buvo surengta egzamino nugalėtojų apdovanojimo ceremonija, kurioje dalyvavo egzamino globėja sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė.

„Man džiugu, kad ir šiemet Nacionalinis sveikatos egzaminas pritraukė daug Lietuvos gyventojų. Džiaugiuosi, kad nevyriausybinės organizacijos nuolat skatina visuomenę domėtis sveikatos išsaugojimu ir priklausomybės ligų prevencija”, - sakė sveikatos apsaugos ministrė R. Šalaševičiūtė.

Pasak jos, džiugu matyti, kad egzamine dalyvavo įvairaus amžiaus bei išsilavinimo žmonės ir klausimus sprendė kartu su šeimos nariais, bendraklasiais ir bendradarbiais. Šiemet egzaminas skirtas žalingų sveikatai įpročių prevencijai, siekiant atkreipti dėmesį į rūkymo, alkoholio, narkotinių medžiagų, nesveikos mitybos ir judėjimo stokos pasekmes.

Nacionalinis sveikatos egzaminas vyko gruodžio 17 d. ir truko 15 valandų specialiai sukurtame portale http://nsegzaminas.lrytas.lt, kuriame dar ir šiandien galima pasitikrinti žinias ir pamatyti egzamino klausimyną bei teisingus atsakymus.

Nacionalinio sveikatos egzamino nugalėtojai:

Nacionalinio sveikatos egzamino nugalėtoju tapo 52 metų elektronikos inžinierius Rytis Overlingas iš Vilniaus. Gruodžio 17 d. vykusio egzamino metu jis per 15 minučių ir 16 sekundžių  teisingai atsakė į visus 40 klausimų.

Antrąją vietą užėmė 51 metų filologė iš Vilniaus Aurika Merkienė, ji į visus klausimus atsakė per 22 min.22 sekundes.

Trečiąją vietą – 28 m. programuotojas iš Vilniaus Raimundas Kybartas. Jo rezultatas – 38 teisingai atsakyti klausimai per 2 minutes 53 sekundes. 

Ketvirtąją vietą – 25m. inžinierius iš Vilniaus Tadas Kavaliauskas, teisingai atsakęs 38 klausimus per 4 min.15 sekundžių. 

Penktąją vietą - kultūros darbuotojas Marius Armonas, teisingai atsakęs 38 klausimus per 4 min. 55 sekundes. 

Šeštąją vietą – 48 m. bibliotekininkė iš Kauno Natalija Visockienė, teisingai atsakiusi 37 klausimus per 2 min.57 sekundes.

Septintąją vietą – 29 metų doktorantas iš Vilkaviškio rajono Saulius Alijošius. Jis teisingai atsakė 37 klausimus per 3 min.3 sekundes.

Aštuntąją vietą – Aleksandras iš Vilniaus. Jis per 3 min. 34 sekundes teisingai atsakė į 36 klausimus.

Devintąją vietą – 35 metų teisininkė Renata Siliuk. Ji atsakė 36 klausimus per 3 min. 50 sekundžių.  

Dešimtąją vietą – moksleivė iš Kauno Nevieraitė Dovilė, ji teisingai atsakė 36 klausimus per 3 min.56 sekundes.

Egzamino paskyroje registravosi 2296 egzamino dalyviai.

Jauniausiajam dalyviui Mantui Stasioniui iš Tarprubežių devyneri metai, vyriausiajai pedagogei iš Kauno Tatjanai Jefimovai – 77 metai.

Nacionalinio sveikatos egzamino organizatoriai ypatingai dėkoja  Bagotosios gyvenvietės moksleiviams ir pedagogams už aktyvų dalyvavimą egzamine.

SAM Ryšių su visuomene skyrius

[email protected], www.sam.lrv.lt

Sekite naujienas Sveikatos apsaugos ministerijos Facebook puslapyje!