BDAR
Close

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


A. Veryga: ateinu ne būti valdininku, o tarnauti žmonėms

Data

2016 12 14

Įvertinimas
0
IMG_7609 - Kopija.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis trečiadienį Sveikatos apsaugos ministerijos kolektyvui pristatė naująjį sveikatos apsaugos ministrą  prof. Aurelijų Verygą. Ministerijos darbuotojų susitikime su naujuoju sveikatos apsaugos sistemos vadovu premjeras pabrėžė, kad svarbiausias 17-tosios Vyriausybės tikslas – pateisinti žmonių, kurie laukia kardinalių pokyčių, viltis.

Linkėdamas naujajam ministrui sveikatos ir ištvermės nešant atsakomybės naštą,   premjeras pažymėjo, kad ir pacientai, ir medikai laukia pokyčių, kurie sveikatos sektorių  atgręžtų į žmogų.        

„Po ketverių metų žmonės įvertins, ar mes buvome verti jų pasitikėjimo“, – sakė S. Skvernelis. Premjeras taip pat pastebėjo, kad svarbiausias ministerijos turtas yra žmonės ir palinkėjo ministrui išlaisvinti jų kūrybines galias bendriems siekiams. 

Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga sakė, kad sveikatos sistema jam yra gerai pažįstama, tačiau politika – naujas gyvenimo etapas.

„Ateinu ne būti valdininku, o tarnauti žmonėms“, – kalbėjo sveikatos apsaugos ministras, pabrėždamas prisiimtą atsakomybę už sveikatos sistemą. Naujasis ministerijos vadovas taip pat išreiškė viltį, kad produktyviai ir gerai dirbant visam kolektyvui, bus pateisinti rinkėjų lūkesčiai.

SAM Ryšių su visuomene skyrius,

[email protected], http://sam.lrv.lt

Sekite naujienas Sveikatos apsaugos ministerijos Facebook puslapyje!