Korupcinio pobūdžio nusikaltimai sveikatos sistemoje

Pardėtas ikiteisminis tyrimas dėl netinkamo lėšų panaudojimo Klaipėdos jūrininkų ligoninėje, teisėsauga pareiškė įtarimus dėl piktnaudžiavimo jos direktoriui Jonui Sąlygai, ketvirtadienį pranešė portalas 15min.lt.
 
Pranešimas apie įtarimus J. Sąlygai įteiktas lapkričio 30 dieną. Jis yra ne tik Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius, bet ir socialdemokratų iškeltas Klaipėdos miesto tarybos narys. 2004 metais J. Sąlyga gavo valstybės apdovanojimą. BNS rašė, jog į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos akiratį pateko projektas dėl naujos katilinės įrengimo Švėkšnoje esančiame ligoninės Psichiatrijos departamente. Šis projektas buvo finansuojamas Klimato kaitos specialiosios programos lėšomis. Sutartis dėl katilinės projekto parengimo ir rangos darbų su įmone „Naujoji šiluma“ buvo pasirašyta 2014 metų pradžioje, jos vertė siekė apie 330 tūkst. eurų.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/teisesauga-itaria-klaipedos-jurininku-ligonines-vadova-del-piktnaudziavimo.d?id=76709559
 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2017-12-21