BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


header image

Korupcijos prevencija

Šalinkime korupcijos sveikatos sistemoje atsiradimo priežastis!

Sveikatos apsaugos ministerija siekia užtikrinti kuo kokybiškesnę, skaidresnę pacientų sveikatos priežiūrą, t. y. kad sveikatos priežiūros paslaugos būtų teikiamos visiems pacientams, neišskiriant jų teisinės, socialinės padėties, neįgalumo, lyties, tikėjimo, įsitikinimų, amžiaus ar kitų savybių, ugdyti gydytojų profesinį objektyvumą, nešališkumą, sąžiningumą nepriimti jokių tiesioginių ar netiesioginių dovanų. Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama mažinti ir šalinti korupcijos apraiškas sveikatos sistemoje, siekia užtikrinti veiksmingą korupcijos prevencijos priemonių įgyvendinimą asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros srityse.

Informuojame, kad bet kokie neoficialūs mokėjimai sveikatos sistemos srityje yra laikomi baudžiamaisiais nusižengimais ar nusikaltimais, už kuriuos taikoma baudžiamoji atsakomybė.

Susidūrus su korupcinio pobūdžio nusikalstamais veiksmais, turint pasiūlymų, idėjų antikorupcinės aplinkos kūrimo klausimais, prašome kreiptis į Sveikatos apsaugos ministerijos antikorupcijos ir atitikties skyriaus darbuotojus, kurių kontaktus rasite čia.

 

Pasiūlymus ir iniciatyvas korupcijos prevencijai vykdyti, maloniai prašome teikti elektroniu paštu: [email protected]