BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


2. Ar galiu pasirinkti reabilitacijos įstaigą?

Pacientas turi teisę pasirinkti jam tinkančią reabilitacijos įstaigą bei sužinoti, kiek joje yra laisvų vietų. Gydytojo pareiga – paaiškinti pacientui apie jam reikalingas reabilitacinio gydymo paslaugas bei galimybes pasirinkti gydymo įstaigą, kurioje šios paslaugos bus teikiamos. Tai sužinoti galima ir naudojantis Valstybinės ligonių kasos informacine sistema. Čia galima sužinoti reabilitacijos paslaugas teikiančių gydymo įstaigų adresus, telefonų numerius, duomenis apie laisvas vietas.

Vaikai iki 8 metų turi teisę į reabilitacijos įstaigas vykti lydimi juos slaugančio asmens. Vieną ar kelis tos pačios šeimos vaikus gali lydėti tik vienas slaugantis asmuo.

Išsamią informaciją apie reabilitaciją teikia Valstybinė ligonių kasa arba Teritorinės ligonių kasos. Informaciją apie reabilitacinio gydymo paslaugas teikiančias įstaigas, galima rasti:

http://www.vlk.lt/veikla/veiklos-sritys/sveikatos-prieziuros-paslaugos/medicinine-reabilitacija/Puslapiai/Gydymo-%c4%afstaigos%2c-teikian%c4%8dios-medicinin%c4%97s-reabilitacijos-ir-sanatorinio-gydymo-paslaugas-vaikams-ir-suaugu.aspx

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-07