BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


3. Ar skiriasi ES Skaitmenio Covid pažymėjimo galiojimas pasiskiepijusiems pagal pilną vakcinacijos schemą ir pasiskiepijusiems sustiprinančiąja doze?

Nuo 2022 m. vasario 1 d. visoje Europos Sąjungoje (ES) įsigaliojo atnaujinta ES Skaitmeninių COVID pažymėjimų išdavimo tvarka. Paminėtina, kad tai yra Europos Komisijos sprendimas, todėl nei Lietuvos Respublika, nei kita ES/EEE šalis minėto žymėjimo pakeisti negali.

Asmenims, pasiskiepijusiems pagal pilną vakcinacijos schemą, pavyzdžiui, dvejomis Comirnaty, Spikevax vakcinos dozėmis bei persirgusiems COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai diagnozė patvirtinta teigiamu PGR tyrimo rezultatu, nuo š. m. vasario 1 d. pagal atnaujintus ES reikalavimus, ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas galioja ribotą laiką, 270 dienų, o pasiskiepijusiems sustiprinančiąja doze – neribotą laiką.

Pažymėtina, kad dėl visų techninių klausimų, susijusių su ES Skaitmeninio COVID pažymėjimo generavimu ar galiojimu, rekomenduojame kreiptis el. paštu [email protected]  ar telefonu Nr. +370 5 236 4577.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-07