Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Vilniuje įvyko 1-oji tarptautinė visuomenės psichikos sveikatos konferencija „Nuo pagrindų – iki inovacijų“

Birželio 30 – liepos 1 dienomis Vilniaus universiteto Mažojoje auloje vyko I-oji Tarptautinė visuomenės psichikos sveikatos konferencija: nuo pagrindų iki inovacijų.
Visuomenės psichikos sveikatos konferencija siekiama stiprinti visuomenės psichikos sveikatos gebėjimus Europos regione, stiprinti lyderystę ir ryšius tarp visuomenės psichikos sveikatos mokslininkų, politikos formuotojų ir specialistų, siekiant geresnės psichikos sveikatos ir gerovės Europoje. Tai pirmoji tokia tarptautinė konferencija, kurioje šios srities įžvalgomis bei patirtimi dalinosi ne tik medikai, bet ir politikai, urbanistai ir kitų profesijų atstovai.
Konferencijos pranešėjai – žinomi visuomenės psichikos sveikatos mokslininkai iš Lietuvos, Europos ir JAV. Pranešimų temos apima pasaulinius psichikos sveikatos klausimus, glaudesnį visuomenės psichikos sveikatos specialistų ir psichiatrų bendradarbiavimą, siekiant užpildyti žinių spragas visuomenės psichikos sveikatos srityje, aptariant Europos psichikos sveikatos politikos ir žmogaus teisių klausimus, savižudybių problemą, psichologinio atsparumo stiprinimą nepalankiomis sąlygoms, ypatingą dėmesį skiriant jaunų žmonių psichikos sveikatai.
Konferenciją organizavo LR sveikatos apsaugos ministerija kartu su Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos institutu, Valstybiniu psichikos sveikatos centru ir Europos visuomenės sveikatos asociacija (EUPHA).

 1-osios tarptautinės visuomenės psichikos sveikatos konferencijos

„Nuo pagrindų – iki inovacijų“  akimirkos

Daugiau konferencijos nuotraukų rasite paspaudę šią nuorodą.

Reportažas LRT televizijoje: http://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje

Pranešimai spaudoje:

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-26