Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Pasirašyta projekto „Visuomenės sveikatos biuro kabinetų steigimas ir gerinimas Jonavos švietimo įstaigose“ įgyvendinimo sutartis

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad 2015 m. kovo 2 d. pasirašyta projekto „Visuomenės sveikatos biuro kabinetų steigimas ir gerinimas Jonavos švietimo įstaigose“ įgyvendinimo sutartis.

Projekto kodas – NOR-LT11-SAM-01-K-02-008

Projekto vykdytojas – Jonavos rajono savivaldybės administracija

Projekto partneris – Ukmergės rajono savivaldybės administracija

Projekto įgyvendinimui numatoma skirti 249 925,81 Eur

Projekto įgyvendinimo metu numatoma įrengti naujus ir suremontuoti esamus sveikatos kabinetus Jonavos ir Ukmergės rajonuose, kurie bus aprūpinti visa būtina sveikatos kabinetų įranga. Visa tai sudarys pagrindą kokybiškų sveikatos priežiūros paslaugų ir ligos profilaktikos paslaugų teikimui, taip pat galimybes vaikams ugdyti sveikos gyvensenos, sveikos mitybos, pirmosios pagalbos, fizinio aktyvumo, sužalojimų prevencijos, žalingų įpročių prevencijos, lytiškumo, higieninius įgūdžius. Tikslinės grupės asmenys, gaudami visas reikalingas sveikatos priežiūros paslaugas ir turėdami galimybes ugdyti reikalingus įgūdžius, užaugs sveikesni, taip pat turės reikalingų įgūdžių sumažinti sergamumo riziką ar sušvelninti ligų pasekmes.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-26