Pasirašyta projekto „Sveikatos priežiūros paslaugų teikimo Molėtų, Panevėžio ir Utenos rajonų mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose gerinimas“ įgyvendinimo sutartis

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad 2015 m. kovo 31 d. pasirašyta projekto „Sveikatos priežiūros paslaugų teikimo Molėtų, Panevėžio ir Utenos rajonų mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose gerinimas“ įgyvendinimo sutartis.

Projekto kodas – NOR-LT11-SAM-01-K-02-011

Projekto vykdytojas – Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Projekto partneriai – Molėtų rajono savivaldybės administracija, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Projekto įgyvendinimui numatoma skirti 246 163,03 Eur

Projektu siekiama pagerinti visuomenės sveikatą ir sumažinti sveikatos netolygumus, o kartu ir kuo efektyviau įgyvendinti savivaldybių funkcijas, apibrėžtas Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatyme. Projekto pagalba bus padidintas visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumas ir pagerinta jų kokybė, išplėtota infrastruktūra. Projektas skirtas įkurti naujus ir suremontuoti esamus sveikatos kabinetus Molėtų, Panevėžio ir Utenos rajonuose, gerinti visuomenės sveikatos priežiūros specialistų darbo sąlygas, aprūpinti juos būtinomis darbo priemonėmis, sudaryti tinkamas sąlygas vykdyti sveikatinimo veiklas mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-12-30