Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Pasirašyta projekto „Pasvalio ir Biržų rajonų savivaldybių mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų gerinimas“ įgyvendinimo sutartis

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad 2015 m. kovo 2 d. pasirašyta projekto „Pasvalio ir Biržų rajonų savivaldybių mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų gerinimas“ įgyvendinimo sutartis.

Projekto kodas – NOR-LT11-SAM-01-K-02-004

Projekto vykdytojas – Pasvalio savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Projekto partneris – Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Projekto įgyvendinimui numatoma skirti 245 988,60 Eur

Projekto tikslas – sveikatos priežiūros paslaugų Pasvalio ir Biržų rajonų ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigose gerinimas ir plėtra. Projekto įgyvendinimo metu įsigytos modernios vaizdinės priemonės padės patraukliau pateikti dėstomą informacija, o vaikams – lengviau ją įsisavinti. Sveikatos ugdymas ir sveikos gyvensenos mokymas, pasitelkiant projekto metu įsigytas priemones, turės didžiulę reikšmę vaikų ateičiai, kadangi ugdys fizinę, protinę, dvasinę ir socialinę vaikų sveikatą. Bus sudarytos geresnės sąlygos svarbiausių sveikatos žinių vaikams perdavimui ir įsisavinimui, nuostatų ir sveikos gyvensenos įgūdžių formavimui. Tikimasi, kad projekto dėka pagerės vaikų ir jaunimo, lankančių ugdymo įstaigas sveikatos rodikliai, mažės susirgimų skaičius, vaikai įgaus sveikos gyvensenos ir sveikos mitybos žinių bei įgūdžių ir pan.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-26