Vaistų ir medicinos pagalbos priemonių kainodara

Informuojame, kad nuo 2018 m. sausio mėn. Kompensuojamųjų vaistinių preparatų ir medicinos pagalbos priemonių kainynų projektus pavesta rengti Valstybinei ligonių kasai prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – VLK).

Farmacijos įmonės, medicinos pagalbos priemonių (toliau – MPP) gamintojai, jų atstovai paraiškas dėl naujų vaistų, MPP įtraukimo į minėtą kainyną turėtų pateikti VLK iki 2018 m. vasario 1 d.

Pažymime, kad naujas kainynas skelbiamas kiekvieną metų ketvirtį, o paraiškos, kuriose nurodomi į kainyną pareiškėjo siūlomi įrašyti vaistai, MPP, jų kainos, turi būti teikiamos iki kiekvieno metų ketvirčio antro mėnesio 1 dienos. Paraiškos formą galite rasti VLK interneto svetainėje.

Norėdami pateikti paraišką įtraukti vaistą ar MPP į kainyną, Jūs turite:

  1. Užpildyti 2010 m. kovo 19 d. sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. V-203 patvirtintą paraiškos formą ir išsiųsti ją elektroniniu paštu: kainyno.paraiskos@vlk.lt (excel formatu). Laukelyje vietoje „Sveikatos apsaugos ministerijai" būtina įrašyti „Valstybinei ligonių kasai prie SAM";
  2. Į elektroninį paštą, iš kurio buvo išsiųsta paraiška, gausite atsakymą, kad paraiška įregistruota į informacinę sistemą. Tuomet siųstą paraišką reikia atspausdinti, pasirašyti, nuskenuoti ir atsiųsti elektroniniu paštu: paraisku.archyvas@vlk.lt (pdf formatu, kuo mažesne rezoliucija);
  3. Paraiškos, atsiųstos VLK darbuotojams elektroniniu paštu, nebus registruojamos.

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-01-22