Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Tarptautinis konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ įsibėgėjo

Data

2011 12 16

Įvertinimas
0
Tarptautinis konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ įsibėgėjo
Tarptautinis konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ įsibėgėjo
Lietuvoje ir vėl organizuojamas tarptautinis konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“, kuriuo siekiama ugdyti vaikų sveiką gyvenseną kaip kasdienį gyvenimo būdą. Kauno mieste jau įsibėgėjo šio konkurso pirmasis etapas.
 
 
[end_header]
„Viskas vyksta kuo puikiausiai. Mėgaujasi vaikai, džiaugiasi pedagogai, visuomenės sveikatos priežiūros specialistai. Konkursas tikrai pasieks savo tikslą – bus ne tik ugdoma sveika gyvensena, bet ir stiprinama bendruomenė“, – teigia Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė A. Gricienė.
 
Daugumoje Kauno miesto darželių praūžė triukšmingos varžybos, kurių metu išaiškinta nugalėtojų komanda – „Žuvinto“ darželis. Priešmokyklinukai atsakinėjo į klausimus, vykdė įvairias užduotis, rungtyniavo estafetėse – azarto, juoko ir linksmybių netrūko.
 
Kauno miesto mokyklose taip pat jau išsiaiškintos nugalėtojų komandos, kurios keliaus į tolimesnį etapą. Pradinių klasių grupėje laimėjo „Paparčio“ padinės mokyklos komanda, 5–8 klasių grupėje – Dainavos vidurinė mokykla, o vyriausiųjų, 9-11 klasių, grupėje – S. Dariaus ir S. Girėno gimnazija. Iš viso Kauno mieste visose amžiaus grupėse dalyvavo 45 komandos.
 
Šiuo metu vyksta intensyvūs pasiruošimo darbai antrajam konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ etapui, kuris įvyks Kauno mieste. Laimėjusios Kauno miesto komandos susirungs su iš viso Kauno regiono atvykusiomis kitomis laimėjusiomis komandomis. Antrojo etapo nugalėtojai vyks į paskutinį trečiąjį etapą, kurio metu bus išsiaiškinta geriausias ir š geriausių.
 
Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kartu Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyriumi pasistengė, jog konkursas vyktų sklandžiai ir tikisi, kad šio konkurso dėka bus išugdyta vaikų ir mokinių atsakomybė, skatinama juos saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą.
 
Pagrindiniai konkurso organizatoriai – LR Švietimo ir mokslo ministerija, LR Sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos jaunųjų gamtininkų centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras bei šalies savivaldybės.
 
Daugiau informacijos:
Justina Klimavičiūtė, Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, tel. (8 37) 454717, el.p. justina.klimaviciute@kaunovsb.lt