SAM lankėsi Kinijos ir Japonijos ambasadų atstovai

Data

2020 03 06

Įvertinimas
1
IMG_20200306_140838.jpg

Šiandien sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis susitiko su Kinijos Liaudies Respublikos ambasadoriumi Shen Zhifei ir ambasados Politikos skyriaus vadove Sun Yanjing. Taip pat ministerijoje lankėsi ir su atsakingaisiais darbuotojais susitiko Japonijos ambasadoriaus pavaduotojas Masaru Aniya, antrasis sekretorius Yusuke Fukuda bei ambasados analitikas politiniais ir ekonominiais klausimais Renatas Kirtiklis.

Abiejų susitikimų metu dėmesio centre buvo naujojo koronaviruso (COVID-19) šalims keliamos grėsmės bei iššūkiai. Buvo pasikeista informacija apie padėtis šalyse, pasidalinta gerąja patirtimi bei įžvalgomis. 

„Kai kalbame apie tokią grėsmę, kaip naujasis koronavirusas, nebelieka sienų ar sąvokų „arti-toli“. Viskas yra čia ir dabar, o ir situacija gali keistis bet kurią minutę. Todėl šią akimirką svarbiausia racionalus protas, ramybė ir atsakomybė, kuri įpareigoja vienytis ir bendrai kovoti su visam pasauliui tenkančiu koronaviruso iššūkiu. Labai vertinu Kinijos Liaudies Respublikos ir Japonijos ambasadorių įsitraukimą ir siekį palaikyti ryšius su mumis nuo pat pradžių, kai dar šios pavojingos infekcijos net nebuvo Lietuvoje“, – sako viceministras A. Šešelgis.

Pasak jo, su ambasadų atstovais sutarta ir toliau bendradarbiauti bei palaikyti glaudų kontaktą ir nedelsiant spręsti problemas, jei tokios iškiltų.

SAM Spaudos tarnyba