Paskelbtas konkursas į BĮ Respublikinio priklausomybės ligų centro direktoriaus pareigas

Data

2019 02 01

Įvertinimas
0
13294_9ab8872006301a81c4c34d3f00b80bfc.jpg

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) paskelbė konkursą Respublikinio priklausomybės ligų centro direktoriaus pareigoms užimti.

Kandidatai į šias pareigas privalo turėti socialinių mokslų arba biomedicinos mokslų srities aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį), taip pat turėti ne mažiau kaip 3 metų vadovaujamojo darbo patirtį bei gebėti sklandžiai reikšti mintis raštu ir žodžiu valstybine lietuvių kalba.

Respublikinis priklausomybės ligų centras yra gydymo įstaiga, teikianti medicinines, psichologines ir socialines paslaugas žmonėms, žalingai vartojantiems alkoholį, narkotines medžiagas ar tabaką, bei jų šeimos nariams. Todėl kviečiame dalyvauti konkurse asmenis, išmanančius sveikatinimo veiklos planavimą, organizavimą bei vykdymą, turinčius puikias lyderystės ir vadybos kompetencijas, galinčius prisidėti prie sklandaus priklausomybių ligų prevencijos ir gydymo politikos įgyvendinimo.

Naujasis vadovas turės atstovauti centrą bei efektyviai planuoti ir organizuoti įstaigos darbą, todėl organizuojant atranką didelis dėmesys bus skiriamas ir nepriekaištingai reputacijai, o po konkurso bus kreipiamasi į STT ir prašoma patikrinti kandidatų biografijas.

Pasibaigus dokumentų priėmimo terminui, kvalifikacinius reikalavimus atitikę kandidatai bus informuoti apie pretendentų vertinimo atrankos eigą, vietą ir laiką bei vertinimo kriterijus ir metodus. Atrankos metu bus ypač vertinami pretendentų lyderystės ir vadybos gebėjimai, siekiant įsitikinti, jog naujasis vadovas gebės tinkamai spręsti iškilusias problemas bei užtikrinti įstaigos darbo organizavimą ir  koordinavimą.

Pageidaujantys dalyvauti, visą reikalingą informaciją ras SAM interneto svetainės skelbimų skiltyje http://sam.lrv.lt/lt/skelbimai-1/konkursai.

 

SAM Spaudos tarnyba