Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Kvietimas į spaudos konferenciją

Data

2018 12 03

Įvertinimas
0
konferencijoms.jpg

Mieli kolegos žurnalistai,

Maloniai kviečiame dalyvauti šiandien, gruodžio 3 d. 11:30 val. Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) vyksiančioje spaudos konferencijoje, kurios metu bus pasirašyti susitarimai tarp SAM ir maisto produktų gamintojų dėl savanoriško cukraus, druskos, riebalų kiekių mažinimo jų gaminamoje produkcijoje siekiant užtikrinti geresnę ir sveikesnę jų sudėtį.

Kai kurios stambios maisto pramonės įmonės ankstyvą pavasarį pasirašė tokį susitarimą su SAM, ir renginio metu ketina informuoti visuomenę, kaip pagerino jų gaminamų maisto produktų sudėtį. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir bendradarbiavimo susitarimą pasirašys dar kelios Lietuvos ir kai kurios užsienio maisto gamintojų kompanijos, kurių padaliniai veikia mūsų šalyje. Prie maisto gerinimo šalyje prisijungia vis daugiau atsakingo verslo atstovų, tad tai jau antras tokios sutarties pasirašymas.

Šis susitarimas su maisto pramone, prie kurio kviečiamos jungtis ir kitos maistą gaminančios bendrovės, yra vienas iš žingsnių, siekiant sudaryti palankesnes sąlygas sveikesnei gyventojų mitybai.

 

SAM Spaudos tarnyba