Įsigaliojo nauja SAM struktūra

Data

2018 11 05

Įvertinimas
2
struktura.1.jpeg

Sveikatos apsaugos ministerija atsinaujino – įsigaliojo nauja ministro Aurelijaus Verygos patvirtinta ministerijos struktūra. Šiuo pokyčiu siekiama užtikrinti efektyvesnę, sklandesnę ir kokybiškesnę ministerijos veiklą.

Ministerija atstovauja Lietuvos žmonių interesams, tad darbuotojams keliami aukščiausi kompetencijos, o turimiems finansiniams ir žmogiškiesiems ištekliams – maksimaliai racionalaus paskirstymo reikalavimai. Tad įsigaliojus naujai struktūrai, darbuotojų funkcijos yra išgrynintos, o darbo procesai – optimizuoti.

Struktūrinius pokyčius SAM nuspręsta inicijuoti atliktus išsamų ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų veiklos ir funkcijų vertinimą, kuris parodė, jog yra besidubliuojančių padalinių, funkcijų ir pareigybių. Mūsų tikslas – taupant valstybės lėšas žmogiškuosius išteklius pasitelkti maksimaliai racionaliai.

Reorganizacijos metu ministerijos padalinių skaičius buvo sumažintas nuo 34 iki 25, o esamų pareigybių skaičius sumažėjo nuo 235 iki 222 pareigybių. Daugiausiai sumažėjo vadovaujamų pareigybių skaičius, o artimiausiu metu bus skelbiami konkursai į laisvas skyrių vadovų ir specialistų pareigybes.

 

SAM Spaudos tarnyba