Galimybė užimti įstaigos vadovo pareigas artėja į pabaigą

Data

2019 02 12

Įvertinimas
0
stresas2.jpg

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) skatina dalyvauti konkursuose ir tapti vadovu vienoje iš 4 SAM pavaldžių įstaigų. Dokumentus galima pateikti tik iki vasario 14 d., tad pretendentai turėtų suskubti.

Kandidatų dokumentai priimami į Respublikinio priklausomybės ligų centro, Klaipėdos jūrininkų ligoninės, Respublikinės Klaipėdos ligoninės ir Respublikinės Kauno ligoninės konkursus direktoriaus pareigoms užimti.

Pretenduoti gali asmenys, turintys socialinių mokslų arba biomedicinos mokslų srities aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį), taip pat ne mažiau kaip 3 metų vadovaujamojo darbo patirtį bei gebantys sklandžiai reikšti mintis raštu ir žodžiu valstybine lietuvių kalba.

Pasibaigus dokumentų priėmimo terminui, kvalifikacinius reikalavimus atitikę kandidatai bus informuoti apie pretendentų vertinimo atrankos eigą, vietą ir laiką bei vertinimo kriterijus ir metodus.  Atrankos metu bus ypač vertinami pretendentų lyderystės ir vadybos gebėjimai, siekiant įsitikinti, jog naujasis vadovas gebės tinkamai spręsti iškilusias problemas bei užtikrinti įstaigos darbo organizavimą ir  koordinavimą.

Pageidaujantys dalyvauti, visą reikalingą informaciją ras SAM interneto svetainės skelbimų skiltyje http://sam.lrv.lt/lt/skelbimai-1/konkursai.

 

SAM Spaudos tarnyba